اخبارایلام

مراسم تجلیل از فعالان نماز فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان ایلام و به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام،  مراسم تجلیل از فعالان نماز فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام با حضور فیض‌اله رضایتی مدیر ستاد اقامه نماز استان  روز یک‌شنبه سیزدهم اسفند  برگزار شد.
در این آیین معاون امور فرهنگی و رسانه، معاونت توسعه مدیریت و منابع، مدیر حراست و جمعی از کارکنان اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام و ستاد اقامه نماز استان نیز حضور داشتند.
 علی هوشمند مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام در آیین تجلیل از فعالان نماز فرهنگ و ارشاد اسلامی، ضمن تقدیر از حضور رییس ستاد اقامه نماز و سایر همکاران اظهار داشت: بسیار مفتخریم که در جمع همکارانی هستیم که دوشادوش یکدیگر از ابتدای سال تا کنون و در قالب طرح “نماز، نسل نو”  در جهت ترویج فرهنگ معنوی اقامه نماز حرکت کرده و فعالیت‌های مثمرثمری در این حوزه ارائه داده‌اند.
وی ضمن تقدیر از رییس ستاد اقامه نماز استان در راستای همکاری‌های صورت گرفته با این اداره کل در حیطه انجام اقداماتی  با محوریت نماز و تبلیغ این فریضه ارزشمند، بیان کرد: رسالت ما به عنوان یک دستگاه فرهنگی این است که با انجام اقدامات مؤثر، پاسدار ارزش‌های معنوی و دینی خود باشیم و این امر مرهون هم دلی و همراهی ستاد اقامه نماز استان است که حامی و مشوق اصلی ما در این مسیر است.
هوشمند در ادامه از هنرمندانی که با ارائه هنر خود در قالب دیوار نویسی، نقاشی و طرح‌های مذهبی با موضوع نماز، در نشر و اشاعه فرهنگ نمار نقشی بسزا داشتند، نیز قدردانی کرد و گفت: بدون شک نقش هنر و استفاده از ابزارهای هنری در ترویج نماز به عنوان یکی از ارکان اصلی دین مبین اسلام نقشی قابل توجه است، چرا که هنر با روح انسان‌ در ارتباط است و تبلیغ نماز با استفاده از ابزارهای هنری مخاطب را به شکلی عمیق‌تر جلب و جذب می‌کند.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی همچنین از برگزار کنندگان جلسات آموزشی و توجیهی با موضوع نماز در این اداره کل تقدیر کرد.
گفتنی است در پایان مراسم تجلیل از فعالان نماز فرهنگ و ارشاد اسلامی از کارکنان اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام که در نشست بصیرتی نماز و خانواده حضور مستمر داشته، با اهدای لوح سپاس و هدایای نقدی تقدیر شد.
همچنین لوح تقدیر مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی به استاد محمدرحیمی هنرمند خوشنویس، خلیل الیاسی ارائه دهنده مقاله با موضوع نماز و یونس قیطانی به پاس تقریر هنرمندانه لوح‌های سپاس ویژه نماز، تقدیم شد.
مراسم تجلیل از فعالان نماز فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام برگزار شد مراسم تجلیل از فعالان نماز فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام برگزار شد مراسم تجلیل از فعالان نماز فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام برگزار شد مراسم تجلیل از فعالان نماز فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام برگزار شد مراسم تجلیل از فعالان نماز فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام برگزار شد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا