آذربایجان غربی

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان غربی با مدیر ستاد اقامه نماز استان دیدار و گفتگو کرد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان آذربایجان غربی، نوروزی، مدیر اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان آذربایجان غربی، همراه با دبیر شورای اقامه نماز با مدیر ستاد اقامه نماز استان آذربایجان غربی جهت ارائه گزارشی از عملکرد و سیاست های کلی اداره فرهنگ و ارشاد و هماهنگی برای پیشبرد برنامه های آتی نماز در سال جاری، در محل ستاد اقامه نماز استان، روز یکشنبه هفتم خرداد ماه، دیدار و گفتگو کردند.

فیضی، دبیر نماز اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی به ارائه گزارشی از عملکرد نمازی آن اداره کل پرداخت و گفت: برنامه های مصوب نمازی در تفاهم نامه کشوری و بومی بصورت منظم و در طول هر سال در سطح استان برگزار میشود.

وی افزود: یکی از ایرادات دستگاه ها در بارگذاری مستندات در سامانه سجاده، محدود بودن حجم مستندات بارگذاری شده است. بدلیل وجود این محدودیت، متاسفانه نتوانستیم بطور کامل از آنچه در سال گذشته انجام دادیم گزارشی مطلوب ارائه دهیم.

مدیر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ضمن تبریک انتصاب مدیر جدید ستاد اقامه نماز استان در مورد فعالیت های نمازی این اداره گفت: در سال گذشته اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فعالیت مطلوبی از اقامه نماز را از خود برجای گذاشت. تولید کلیپ ها و فیلم های کوتاه نمازی از جمله این فعالیت ها بشمار میرود.

حجت الاسلام پناهی، مدیر ستاد اقامه نماز استان با تشکر از فعالیت های انجام شده گفت: ایرادات مطروحه در سامانه سجاده را حتما در جلسات آتی ستاد مطرح و پیگیر رفع مشکلات خواهم بود. علاوه بر این در ماه آینده و در نشست دبیران دستگاه ها، کارگروهی جهت آموزش کامل کار با سامانه و رفع سوالات دبیران خواهیم داشت.

وی افزود: یکی از برنامه های پیش روی ستاد اقامه نماز، مسابقه کتابخوانی لیمو شیرین روح است که با همکاری ستاد برگزاری نماز جمعه برگزار خواهیم کرد. این کتاب با بیانی شیوا و رسا و بصورت خلاصه به بیان اهمیت و لزوم اقامه آن پرداخته است. امید است که با همکاری گسترده در سطح استان بتوانیم گامی در امر اقامه نماز برداریم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا