اخبارتهران

اولین جلسه شورای اقامه نماز اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز  استان تهران، اولین جلسه شورای اقامه نماز اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران با حضور حجت الاسلام والمسلمین نور محمدپور مدیر  ستاد اقامه نماز استان تهران ، علی فروزانفر مدیرکل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی  استان تهران ، عبدالرضا علی پناه معاون فرهنگی و امور رسانه و دیگر اعضای شورای اقامه نماز استان تهران در تاریخ چهارم آذر ماه برگزار شد.

در ابتدای جلسه حجت الاسلام والمسلمین موسوی دبیر شورای اقامه نماز اداره کل فرهنگ و ارشاد استان تهران با تقدیر و تشکر از مدیرکل و معاون فرهنگی و امور رسانه و همچنین مدیراقامه نماز استان تهران گزارشی از اقدامات و فعالیت های صورت گرفته در رابطه با ترویج فرهنگ نورانی نماز را تشریح کرد.

در ادامه حجت الاسلام والمسلمین عبدالحسین نورمحمدپور نیز ضمن تشکر ویژه از مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران و دیگر اعضای شورای اقامه نماز از اهتمام ویژه ای که اداره کل در حوزه اقامه نماز دارد، تشکر کرد.

وی به بیان تاثیرگذاری نماز در استحکام خانواده و اهمیت آموزش نماز به کودکان و نوجوانان پرداخت و سپس بر ضرورت توجه ویژه به آیات قرآن کریم و الگو قراردادن زندگی ائمه اطهار(ع) تاکید کرد.

علی فروزانفر مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران ضمن قدردانی از تعامل اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران اظهار داشت: همکاران این اداره کل همه تلاش خود را جهت ترویج مسائل و آموزه های دینی و در راس همه امور اقامه نماز به ‌کار می گیرند و امیدواریم بتوانیم نسبت به نهادینه ساختن جایگاه نماز در جامعه و تبیین اهمیت این موضوع در میان نسل جوان، موفق عمل کنیم و اقامه نماز و درک پاداش حقیقی آن که همانا رضایت معبود بی همتاست را تبیین و تفهیم کنیم.

گفتنی است در پایان این جلسه از  کسانی را  که  در ارتباط با  داوری جشنواره کشوری فجر تا فجر فعالیت  داشتند،  توسط مدیر ستاد اقامه نماز استان تهران مورد تقدیر قرار گرفتند.

اولین جلسه شورای اقامه نماز اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا