اخبارحوزه ریاستخراسان رضوی

تولیت آستان قدس رضوی با حجت الاسلام و المسلمین قرائتی دیدار و گفتگو کرد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز خراسان رضوی، حجت الاسلام و المسلمین مروی تولیت آستان قدس رضوی با حجت الاسلام و المسلمین قرائتی رییس ستاد اقامه نماز کشور در هتل نماز مشهد دوشنبه سیزدهم فرودین ماه دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار توضیحاتی از سوی مسئول اجرایی برنامه تفسیر طلاب که در طول ماه مبارک رمضان با حضور استاد قرائتی از ساعت ۲۲ تا ۲۴ در محل مقبره علامه طبرسی برگزار می گردد ارائه داده شد.

همچنین از دوره های آموزشی شیوه های نوین تفسیر که با حضور اساتید قم و مشهد جهت طلاب علاقمند که با حمایت آستان قدس رضوی، اجرا حوزه علمیه خراسان و همکاری ستاد تفسیر در طول سال ۱۴۰۲ برگزار گردیده بود گزارشی ارائه شد.

در ادامه حجت الاسلام و المسلمین مروی تولیت آستان قدس رضوی اظهار کرد: با تایید استاد قرائتی خروجی این جلسات که به شناسایی طلاب توانمند منجر می گردد از افراد مذکور واجد شرایط با هماهنگی های لازم در برنامه های تفسیر حرم مطهر و مسجد گوهرشاد استفاده خواهد شد.

وی ادامه داد: چنانچه ضرورت و نیاز باشد این مجموعه در سفر علمی به قم و تهران ضمن حضور در محضر و استفاده از تجربیات استاد قرائتی با مرکز تخصصی نماز و ستاد تفسیر نیز آشنا شوند.

در جمع بندی این دیدار مقرر شد باتوجه به مفید بودن این برنامه ها به نحوی برنامه ریزی شود که این حرکت پس از ماه مبارک رمضان نیز ادامه و هر زمان استاد قرائتی در مشهد حضور یافت از نظرات وی استفاده شود و همچنین تفاهم نامه سه ساله با آستان قدس رضوی در موضوع توسعه و ترویج تفسیر تکمیل و مجدد امضا گردد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا