اخبارایلام

از نمازخانه‌های بین‌راهی مسیر دره‌شهر بازدید شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان ایلام، حسین الباد کارشناس برنامه‌ریزی، نظارت و ارزیابی ستاد اقامه نماز استان به همراه کارگروه نظارت بر مجتمع‌های‌رفاهی و نمازخانه‌های بین‌راهی استان، از نمازخانه‌های مواصلاتی مسیر ایلام به دره‌شهر در روز سه‌شنبه بیست و هشتم آذرماه دیدار کرد.

الباد در مصاحبه با روابط عمومی به تشریح وضعیت این اماکن پرداخت و گفت: در بازدید از نمازخانه‌های مسیر دره‌شهر، ابتدا از مجتمع رفاهی واقع در روستای جابر بازدید شد. نمازخانه و سرویس‌های بهداشتی این مجتمع نسبت به بازدید قبلی بسیار بهتر بوده و از وضعیت مناسبی برخوردار بود. پس از آن از نمازخانه و سرویس‌های بهداشتی ورودی شهر بدره بازدید شد. وضعیت نمازخانه نسبت به بازدید قبلی بهتر بود اما سرویس بهداشتی نامطلوب و نیازمند نظافت و تجهیز است.

وی ادامه داد: در بازدید از جایگاه سوخت کریمی، از نمازخانه و سرویس‌های بهداشتی بازدید شد. وضعیت نمازخانه اصلا مناسب نبود و این مورد به مالک جایگاه تذکر داده شد. همچنین سرویس‌های بهداشتی نیز نامناسب و نیازمند نظافت بود.

کارشناس برنامه‌ریزی، نظارت و ارزیابی ستاد اقامه نماز در بازدید از رستوران سیمره واقع در سه‌راهی سیمره، وضعیت نمازخانه و سرویس‌های بهداشتی را مناسب و دارای پیشرفت نسبت به بازدید قبلی دانست.

وی در پایان بازدید از نمازخانه‌های بین راهی دره‌شهر به تعطیلی برخی از نمازخانه‌ها اشاره کرد و گفت: نمازخانه‌ها و سرویس‌های بهداشتی ورودی شهرستان دره شهر به سمت پل دختر و همچنین سراب دره‌شهر تعطیل می‌باشد که این موضوع به مسئولان تذکر داده شده است. همچنین جایگاه CNG ورودی دره شهر از سمت ایلام فاقد نمازخانه است که باید مورد پیگیری قرار گیرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا