اخبارقم

در آستانه سالروز رحلت امام خمینی(ره) از مساجد بین راهی محور قم تهران بازدید شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز قم، مدیر ستاد اقامه نماز و معاون اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان، ظهر جمعه، دوازدهم خردادماه و در آستانه سالروز رحلت امام خمینی(ره) از مساجد و نمازخانه‌های بین‌راهی محور قم تهران بازدید کردند.

مدیر ستاد اقامه نماز استان در حاشیه این بازدید به تشریح اقدامات صورت گرفته در خصوص میزبانی از زائرین حرم امام خمینی(ره) پرداخت و گفت: کلیه مجتمع‌های خدمات رفاهی و هفت راهدارخانه در محور‌های مواصلاتی استان آماده خدمات رسانی به زائرین در ایام چهاردهم خردادماه هستند.

حجت الاسلام و المسلمین علی عرب‌پور در ادامه به خدمات پیش بینی شده در راهدارخانه‌های موجود اشاره کرد و گفت: نمازخانه، سرویس‌های بهداشتی، آب شرب و دیگر مقدورات پیش‌بینی شده است تا میزبانی شایسته ای از زائرین و مسافرین در این ایام صورت پذیرد.

وی در تشریح عمده اهداف این سلسله بازدیدها گفت: عمده اهداف این بازدیدها بهبود وضعیت خدمات‌دهی به زائرین و مسافرین در ایام مختلف سال است که در این برهه با هدف نظارت بر نحوه خدمات دهی به زائرین مرقد مطهر در ایام رحلت امام خمینی(ره)‌ است.

حجت الاسلام عرب‌پور در ادامه به تشریح جوانب مورد نظارت در این بازدید‌ها اشاره کرد و گفت: صحن، محوطه و سرویس‌های بهداشتی مساجد الجهاد و الاجتهاد و همچنین مجتمع های خدماتی آزادراه قم_تهران مورد بررسی قرار گرفتند که کاستی‌های موجود به مسئولین مجتمع‌ها تذکر داده شد.

بازدید مدیر ستاد اقامه نماز از مساجد بین راهی محور قم تهران در آستانه سالروز رحلت امام خمینی(ره) بازدید مدیر ستاد اقامه نماز از مساجد بین راهی محور قم تهران در آستانه سالروز رحلت امام خمینی(ره)

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا