کردستان

جلسه هماهنگی استفاده از ظرفیت های شورای اقامه نماز شهرستان دهگلان

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دهگلان: لازم است با توجه به ظرفیت موجود در شهرستان در خصوص طراحی و اجرای دوره های تربیت مدرس و مربی تخصصی نماز، ویژه رابطین شورای اقامه نماز ادارات تلاش کنیم

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان کردستان؛ نهم دی ماه جلسه هماهنگی استفاده از ظرفیت های شورای اقامه نماز شهرستان دهگلان  در راستای ترویج و توسعه امر نماز با حضور جمعی از مدیران شهرستان برگزار شد.

در این جلسه جوانمردی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و دبیر شورای اقامه نماز شهرستان با تاکید بر استفاده از ظرفیت مسئولین ادارات به ویژه آموزش و‌پرورش ، جهاد کشاورزی ،ورزش و جوانان ، کمیته امداد امام خمینی (ره) و دیگر ادارات جهت ترمیم و توسعه ساختار شورای اقامه نماز در شهرستان گفت: لازم است با توجه به ظرفیت موجود در شهرستان در خصوص طراحی و اجرای دوره های تربیت مدرس و مربی تخصصی نماز، ویژه رابطین شورای اقامه نماز ادارات تلاش کنیم و نتایج پژوهش ها و مطالعات تخصصی ستاد اقامه نماز در برنامه ریزی های فرهنگی، دینی و اقامه نماز بهره کافی را ببریم.

وی در ادامه اظهار داشتند: به منظور اطلاع رسانی درست در ارتباط با فعالیت های نمازی دستگاه‌های شهرستان لازم است رونوشتی از تمامی مکاتبات، طرح ها و دستورالعمل های دستگاه در امر اقامه نماز به ستاد اقامه نماز استان ارسال شود تا ستاد اقامه نماز استان هم بتواند طرح های موفق را بعنوان الگو به ستاد اقامه نماز کشور و همچنین انعکاس به سایر دستگاه ها منعکس کند.

در ادامه مقرر شد تا هماهنگی لازم به منظور اعلام زمان بندی اجرای برنامه ها و فعالیت های مصوب شورای اقامه نماز هر دستگاه به شورای اقامه نماز شهرستان صورت پذیرد. همچنین در خصوص توجه به نقش و جایگاه مدیران به عنوان مسئول شورای اقامه نماز دستگاه و برگزاری سلسله نشست های کارشناسی و مشورتی مشترک جهت اجرایی نمودن موارد فوق الذکر بحث و تبادل نظر صورت گرفت.

در این جلسه با اشاره به ثبت و بارگذاری عملکرد ادارات در سامانه سجاده و همچنین ‌بازدیدهای صورت گرفته از ادارات مقرر شد در هفته جاری جلسه شورای اقامه نماز با حضور مدیر ستاد اقامه نماز استان و کارشناسان استانی و کلیه ادارات عضو در سالن جلسات فرمانداری برگزار گردد و از ادارات برتر در این زمینه تجلیل بعمل آید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا