اخباربوشهر

جلسه شورای اقامه نماز شهرستان دیر برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان بوشهر، صبح روز شنبه چهارم آذرماه،  جلسه شورای اقامه نماز شهرستان دیر، در محل فرمانداری با حضور معاون سیاسی امنیتی فرماندار برگزار شد.

معاون سیاسی امنیتی فرمانداری شهرستان ضمن تشکر از حضور  مدیر ستاد اقامه نماز استان در این جلسه، با تاکید بر اقامه نماز جماعت درادارات وحضور روحانی در شهرستان گفت: باید تمام ادارات، سازمان ها و نهادها بویژه آموزش و پرورش در زمینه توسعه و ترویج امر نماز برنامه ریزی داشته باشند.

وی با اشاره به راهکارهای توسعه و ترویج نماز، افزود: اهتمام مدیران و مسئولان ادارات به اقامه نماز جماعت، تجلیل از مروجان و فعالان نماز، توسعه و تجهیز نماز خانه ها، توجه و نظارت بر نمازخانه ها و مساجد بین راهی، توجه بیشتر به مسائل نماز از جمله راهکارهای عملی و برنامه هایی است که می توان در فرهنگ سازی و ترویج اقامه نماز انجام داد.

در ادامه خشنود مدیر ستاد اقامه نماز استان بیان داشت: برای ترویج این واجب الهی تلاش گردد، باز هم نیاز به فعالیت بیشتری دارد. زیرا که جامعه نسل نو با توجه به آسیب های موجود در  جامعه بیشتر در معرض خطر فکری هستند و همه مسئولین  به ویژه نهادهای آموزشی و فرهنگی بیش از پیش  میبایست تلاش  و از هدایت نسل نو غافل نباشند.

 

جلسه شورای اقامه نماز شهرستان دیر

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا