اخبارفارس

بازدید از اداره آموزش و پرورش ناحیه دو شیراز انجام شد

به گزارش روابط عموم ستاد اقامه نماز استان فارس در تاریخ بیست و ششم شهریور ماه بازدید از اداره آموزش و پرورش ناحیه دوشیراز با حضور حجت الاسلام سقاچی قائم مقام، حجت الاسلام نعمتی کارشناس فرهنگی و آموزش ستاد اقامه نماز استان فارس و علیپور مدیر این اداره در دفتر مدیریت انجام شد.

در این بازدید که به میزبانی مدیریت این اداره و معاونت پرورشی صورت گرفت، حجت الاسلام سقاچی ضمن تشکر از مدیریت و کادر آموزش و پرورش ناحیه ۲ شیراز پیرو شرکت در برنامه های ابلاغی و ابتکاری ستاد اقامه نماز و نیز شرکت در مسابقات کتابخوانی نماز در سیره و سخن معصومین ( علیهم السلام) نکاتی را در بحث توسعه و ترویج فرهنگ غنی نماز بیان کرد.

قائم مقام ستاد اقامه نماز استان فارس در ادامه گفت: برای ترویج و توسعه فرهنگ غنی نماز اولین سنگر برای دفاع از این امر مدارس و آموزش و پرورش می‌باشد که الحق و الانصاف معلمان ما تمام تلاش خود را برای دفاع از این سنگر مهم به کار گرفته اند.

حجت الاسلام سقاچی تصریح کرد: اگر معلمان در وهله اول خود به این وظیفه دینی مهم عمل کنند دانش آموزان نیز به تبع آنها به نماز جذب خواهند شد و این خود یک روش تبلیغی قوی محسوب می‌شود.

در پایان این بازدید از دبیر اقامه نماز ناحیه ۲ آموزش و پرورش با اهدای لوح سپاس تقدیر به عمل آمد.

بازدید از ناحیه دو اداره آموزش و پرورش فارس بازدید از ناحیه دو اداره آموزش و پرورش فارس بازدید از ناحیه دو اداره آموزش و پرورش فارس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا