اخبارکردستان

بازدید مدیر ستاد اقامه نماز کردستان از نمازخانه های ادارات

در این بازدید ها، نظارت نمازخانه ها، وضوخانه ها، فرش مناسب، مهر و جانماز، قرآن و کتب ادعیه، روشنایی، مشخص بودن جهت قبله، وسیله گرمازا و … از جمله مواردی بود که مورد بررسی قرار گرفت

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان کردستان، مدیر و کارشناسان ستاد اقامه نماز از نمازخانه های تعدادی از دستگاه های اجرایی استان کردستان بازدید و در نماز جماعت بعضی از دستگاه ها شرکت کردند.

در این بازدید ها، نظارت نمازخانه ها، وضوخانه ها، فرش مناسب، مهر، جانماز، قرآن و کتب ادعیه، روشنایی، مشخص بودن جهت قبله، وسیله گرمازا و … از جمله مواردی بود که مورد بررسی قرار گرفت.

مدیر ستاد اقامه نماز در این بازدید ها با دبیران شورای اقامه نماز دستگاه ها به گفت و گو پرداخت و ضمن بیان نکاتی درخصوص برگزاری با شکوه نماز جماعت و جذب حداکثری کارشناسان به نماز و برنامه ریزی برای خانواده های آن ها و به ویژه فرزندان کارکنان مطالبی عنوان کرد.

وی پیشنهاداتی در جهت بهسازی و رفع نواقصات جزئی که در نمازخانه ها یا سرویس های بهداشتی وجود دارد را یادآوری کرد.

بازدید مدیر ستاد اقامه نماز از نمازخانه های ادارات بازدید مدیر ستاد اقامه نماز از نمازخانه های ادارات بازدید مدیر ستاد اقامه نماز از نمازخانه های ادارات بازدید مدیر ستاد اقامه نماز از نمازخانه های ادارات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا