اردبیل

مراسم تودیع و معارفه دبیر ستاد اقامه نماز شهرستان سرعین برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان اردبیل، روز یکشنبه دوم اردیبهشت ماه، جلسه شورای اداری و تودیع و معارفه دبیر اقامه نماز شهرستان سرعین با حضور مدیر ستاد اقامه نماز استان، امام جمعه و فرماندار  و روسای ادرات، در محل دفتر امام جمعه شهرستان سرعین برگزار شد.

عبدی مدیر ستاد اقامه نماز استان اردبیل در این جلسه گفت: از جمله راهکارهای صحیح ترغیب و تشویق فرزندان به اقامه نماز، بیان نعمت های الهی می باشد و تصریح کرد: اساسا توجه به نعمت ها انسان را علاقمند به خدا می کند و وقتی علاقه زیاد شود انسان بنده خدا می شود.

عبدی بر ضرورت بهره گیری از تمام ظرفیت ها در جامعه برای توسعه و ترویج فرهنگ نماز  تاکید کرد و گفت: خانواده مهم ترین جایگاه را در تشویق و ترغیب فرزندان به اقامه نماز دارند و پدران و مادران باید برنامه های خود را به نحوی تنظیم نمایند تا در کنار فرزندان به اقامه نماز اول وقت بپردازند.

مدیر ستاد اقامه نماز استان اردبیل اظهار داشت: در حال حاضر آسیب های اجتماعی به مرحله تهدید رسیده و بهترین راه برای مقابله با آن ها پرداختن به امر نماز و ترویج فرهنگ آن است و نماز اول وقت، برپایی نماز جماعت و خواندن نماز در مساجد سه اصلی است که در جامعه کمرنگ شده و باید احیا شود.

در پایان این جلسه از خدمات و فعالیت های اباذر محمدی دبیر سابق ستاد اقامه نماز شهرستان سرعین با اهدای لوح سپاس، قدردانی بعمل آمد و حکم دبیر جدید ستاد شهرستان حجت الاسلام و المسلمین رستم زاده توسط امام جمعه و مدیر ستاد اقامه نماز استان به وی اهداء شد.

مراسم تودیع و معارفه دبیر ستاد اقامه نماز شهرستان سرعین

مراسم تودیع و معارفه دبیر ستاد اقامه نماز شهرستان سرعین

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا