اخبارحوزه ریاستمعاونت ‌برنامه ریزی، نظارت و ارزیابی

مراسم تودیع و معارفه دبیر شورای اقامه نماز وزارت دادگستری برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز، مراسم تودیع و معارفه دبیر شورای اقامه نماز وزارت دادگستری با حضور سیداحمد زرهانی قائم مقام و جمعی از مدیران و معاونین ستاد اقامه نماز در روز سه شنبه پنجم اردیبهشت ماه برگزار شد.

در این جلسه ضمن تبیین محورها و انتظارات ستاد اقامه نماز شامل؛ مطالعه اسناد بالادستی، قوانین، مقررات و دستورالعمل های اجرایی نماز، بر بهره گیری از تجربیات ارزشمند گذشتگان و تلاش در جهت تقویت نکات مثبت و حذف یا کاهش موارد منفی تاکید شد.

همچنین در خصوص، اولویت دادن به کارهای ستاد اقامه به عنوان رکن برنامه های فرهنگی دستگاه، تقویت و توسعه فعالیت های شورای اقامه نماز دستگاه براساس دستورالعمل اجرایی مربوطه بحث و تبادل نظر صورت گرفت.

تامین اعتبارات و امکانت مورد نیاز جهت اجرای برنامه های مصوب ابلاغی دستگاه در امر اقامه نماز و توجه ویژه به آموزش و توانمندسازی جامعه مخاطب دستگاه نسبت به معارف و کارکردهای اقامه نماز از دیگر موارد مطرح شده در این جلسه بود.

همچنین بر استفاده از فعالیت های انگیزشی در کنار برنامه های آموزشی برای رونق بخشی به نماز در دستگاه و واحدهای تابعه تاکید و مقرر شد پیش بینی سازوکارهای مناسب به منظور نظارت و ارزیابی موثر از عملکرد واحدهای تابعه دستگاه در دستور کار قرار بگیرد.

در پایان مراسم تودیع و معارفه دبیر شورای اقامه نماز وزارت دادگستری از تلاش ها و خدمات رسول عبدالله زاده به جهت حدود یک دهه فعالیت در ستاد اقامه نماز دستگاه تجلیل و تقدیر به عمل آمد.

مراسم تودیع و معارفه دبیر شورای اقامه نماز وزارت دادگستری مراسم تودیع و معارفه دبیر شورای اقامه نماز وزارت دادگستری

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا