اخبارلرستان

مراسم تودیع و معارفه دبیر جدید ستاد اقامه نماز شهرستان دورود برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان لرستان، مراسم تودیع و معارفه دبیر جدید ستاد اقامه نماز شهرستان دورود با حضور حجت الاسلام والمسلمین چراغی، فرماندار و دیگر اعضا در تاریخ بیست و سوم بهمن ماه برگزار شد.

جت الاسلام والمسلمین چراغی در مراسم تودیع و معارفه دبیر جدید ستاد اقامه نماز شهرستان دورود اظهار داشت: با توجه به جایگاه و اهمیت فریضه نماز در آیات و روایات اسلامی لازم است این امر دینی، مذهبی و فرهنگی بیشتر در شهرستان ترویج و تبیین شود و در سیره ائمه (ع) به اقامه نماز اول وقت تاکید فراوانی شده و باید با شنیدن صدای اذان و وقت فضیلت به ادا کردن این فریضه الهی بپردازیم.

چراغی عنوان کرد: در حال حاضر آسیب های اجتماعی به مرحله تهدید رسیده و بهترین راه برای مقابله با آن ها پرداختن به امر نماز و ترویج فرهنگ آن است و نماز اول وقت، برپایی نماز جماعت و خواندن نماز در مساجد سه اصلی است که در جامعه کمرنگ شده و باید احیا شود.

مدیر ستاد اقامه نماز استان  نماز را مهم ترین اصل دینی و اعتقادی دانست و گفت: اگر فرهنگ نماز در جامعه رواج یابد، بسیاری از واجبات احیا و بسیاری از مفاسد و زشتیها محو می شود.

برگزاری مراسم تودیع و معارفه دبیر جدید ستاد اقامه نماز شهرستان دورود برگزاری مراسم تودیع و معارفه دبیر جدید ستاد اقامه نماز شهرستان دورود برگزاری مراسم تودیع و معارفه دبیر جدید ستاد اقامه نماز شهرستان دورود

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا