آذربایجان غربی

دیدار و گفتگوی معاون اداره کل زندان‌ها و امور تربیتی آذربایجان غربی با مدیر ستاد اقامه نماز

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز آذربایجان غربی، آذریون، معاون اداره زندان های ارومیه، با حجت الاسلام و المسلمین پناهی، مدیر ستاد اقامه نماز استان آذربایجان غربی با محوریت نماز و اشاعه آن در محیط زندان‌ها، روز یکشنبه، دهم دی ماه و در محل ستاد اقامه نماز استان دیدار و گفتگو کردند.

در این دیدار آذریون معاون اداره کل زنِدان‌ها ضمن ابراز امیدواری از تلاش‌های این اداره برای تبلیغ و ترویج فرهنگ نماز در میان زندانیان و کارکنان گفت: ما تمرکز خود را بر روی خانواده‌های کارکنان و زندانیان قرار داده‌ایم و از آن‌ها خواسته‌ایم که نماز و فرهنگ نماز را در خانه‌های خود احیا نمایند و با اقامه نماز اول وقت کنند در راستای آموزش و تربیت فرزندان نیز گام بردارند.

وی همچنین با تشکر از فعالیت ها و همراهی ستاد اقامه نماز استان، اعلام کرد: ما نیازمند همکاری و همفکری ستاد اقامه نماز استان در این امر واجب الهی هستیم و ضمن دعوت از مدیریت ستاد جهت حضور در جلسات شورای اقامه نماز، خواهان مشارکت هرچه بیشتر در امر برنامه ریزی و عملیاتی نمودن تفاهم نامه ها و اهداف نمازی اداره کل زندان های استان هستیم.

حجت الاسلام والمسلمین پناهی، مدیر ستاد اقامه نماز استان نیز از تلاش‌های این اداره در احیای نماز در میان زندانیان و کارکنان قدردانی کرد و گفت: ما باید با ایده‌های نوین و خلاقانه به جذب زندانیان، خانواده‌های محترم و فرزندان آنها بپردازیم و آنان را با مفاهیم دینی و فرهنگی نماز آشنا کنیم.

وی افزود: ما باید با استفاده از ایده‌های جدید، برای نسل نو جامعه در مسیر دعوت به نماز حرکت کنیم . همچنین در بخش اداری و پرسنلی نیز شرایط لازم برای اقامه نماز اول وقت بصورت کامل محیا و آماده نماییم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا