اخبارکردستان

دیدار مدیر ستاد اقامه نماز با معاون استاندار کردستان

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان کردستان، نوزدهم فروردین ماه مدیر و کارشناسان ستاد اقامه نماز استان با رشیدی پور معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری دیدار و گفت و گو کردند.

در ابتدای این دیدار عظیمی مدیر ستاد اقامه نماز استان ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات ماه مبارک رمضان و عرض تبریک سال جدید از زحمات و حمایت های معاون استاندار درخصوص برنامه های ستاد اقامه نماز تقدیر و تشکر کرد.

وی با اشاره مختصری به فعالیت هایی که در سال گذشته انجام شده، گزارشی از بازدید از نمازخانه های راه های مواصلاتی ارائه کرد و گفت: باید در زمینه ساخت نمازخانه های جدید در راه های مواصلاتی اهتمام لازم بعمل آید.

مدیر ستاد اقامه نماز افزود: در اسرع وقت برنامه سال ۱۴۰۳ تهیه خواهد شد و پیشنهاد می کنم که اولین جلسه شورای اقامه نماز استان به بررسی این برنامه اختصاص داده شود.

عظیمی در ادامه گفت: بعضی از فرمانداری ها لازم است که به مسائل توسعه و ترویج فرهنگ اقامه نماز بیشتر توجه کنند.

وی افزود: اگر  منابع استانی در اختیار ستاد اقامه نماز قرار داده می شود، باید در اوایل سال تخصیص داده شود که بتوانیم به موقع برنامه های پیش بینی شده را اجرا کنیم. عظیمی همچنین در مورد بحث تهیه ساختمان برای ستاد اقامه نماز مطالبی را بیان کرد.

در ادامه رشیدی پور معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری کردستان ضمن تشکر از حضور مدیر و کارشناسان ستاد اقامه نماز، از اقدامات ستاد تقدیر کرد و افزود: ما وظیفه خود می دانیم که از برنامه های ستاد اقامه نماز در حد توان حمایت کنیم.

وی افزود: سعی می کنیم اولین جلسه شورای اقامه نماز در سال ۱۴۰۳ را در اردیبهشت ماه تشکیل دهیم و برنامه های ستاد را مورد بررسی و تصویب قرار دهیم.

رشیدی پور با اشاره به منابع مالی که قرار بود در سال ۱۴۰۲ از طریق سازمان مدیریت در اختیار ستاد قرار داده شود، گفت: در اسرع وقت مقداری از تعهدات باقی مانده به ستاد اقامه نماز استان واریز خواهیم کرد و در مورد تامین ساختمان برای ستاد اقامه نماز نظراتی ارائه کرد و مقرر شد با هماهنگی مدیر ستاد اقامه نماز اقدامات لازم بعمل آید.

دیدار مدیر ستاد اقامه نماز با معاون استاندار کردستان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا