اخبارکردستان

دیدار مدیر ستاد اقامه نماز استان کردستان با معاون استاندار

معاون استاندار کردستان: همه ما تلاش خواهیم کرد و از ستاد اقامه نماز حمایت می کنیم تا مشکلات به حداقل ممکن برسد چون مسئله نماز بسیار حائز اهمیت است و باید از هیچ کمک و حمایتی دریغ نکنیم.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان کردستان، بیستم اردیبهشت ماه مدیر ستاد اقامه نماز استان به منظور پیگیری مسائل مطرح شده در شورای اقامه نماز استان و اعتبارات مورد نیاز ستاد در سال ۱۴۰۳ با رشیدی پور معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری کردستان دیدار کرد.

در ابتدای این دیدار عظیمی مدیر ستاد اقامه نماز ضمن تشکر و قدردانی از حمایت های معاون استاندار گفت: همانطوری که در جلسات توضیح دادم، لازم است برای توسعه و ترویج فرهنگ اقامه نماز فقط به برنامه های کشوری اکتفا نکنیم.

وی افزود: هر استانی باید متناسب با شرایط فرهنگی و مقتضیات استان خود برنامه های بومی را اجرا کند، لذا ما برنامه ای که به شورای اقامه نماز استان ارائه دادیم به همین منظور بوده که امیدوارم با پیگیری شما و استاندار محترم اعتبارات مورد نیاز ستاد تامین شود تا بتوانیم برنامه های خوب و مناسبی در فضای مجازی، صدا و سیما و بویژه در مدارس و دانشگاه ها اجرا کنیم.

عظیمی سپس درخصوص ارزیابی عملکرد و نحوه مستندسازی فرمانداری های استان توضیحاتی ارائه داد و گفت: لازم است تاکید شود که در سال جاری فرمانداری ها و دستگاه های شهرستان نیز بموقع مستندات را در سامانه سجاده بارگزاری کنند تا حق فرمانداری یا اداره ای تضییع نگردد.

وی گفت: با توجه به تغییراتی که در ساختمان نماینده محترم ولی فقیه پیش آمده است، لازم است برای اسکان اداری ستاد اقامه نماز فکری کرد و ساختمانی مناسب در اختیار ستاد  قرار داده شود.

مدیر ستاد اقامه نماز همچنین درخصوص عملکرد سایر دستگاه ها و چگونگی نظارت بر آن ها توضیحات لازم را ارائه کرد.

در ادامه رشیدی پور معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری ضمن تشکر از اقداماتی که انجام شده گفت: برای تامین منابع مالی مورد نیاز ستاد اقامه نماز تلاش خواهیم کرد و با سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان هماهنگی می کنیم تا در حد امکان اعتبارات مورد نیاز ستاد را تامین کند که ستاد بتواند برنامه های مورد نظر را اجرا کند.

وی افزود: بحث ارزیابی بسیار مسئله مهمی است و باید فرمانداران در راس همه دستگاه ها به امر ارزیابی و بارگزاری مستندات در سامانه سجاده توجه ویژه ای داشته باشند و بر بارگزاری سایر دستگاه ها در سطح شهرستان نیز نظارت لازم را داشته باشند.

رشیدی پور افزود: فرمانداری ها یا دستگاه هایی که در این رابطه عملکرد خوبی نداشتند، به استانداری گزارش شود تا تذکرات لازم داده شود که مشکلات سال گذشته در بحث بارگزاری تکرار نشود.

معاون استاندار گفت: همه ما تلاش خواهیم کرد و از ستاد اقامه نماز حمایت می کنیم تا مشکلات به حداقل ممکن برسد چون مسئله نماز بسیار حائز اهمیت است و باید از هیچ کمک و حمایتی دریغ نکنیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا