کردستان

دیدار مدیر ستاد اقامه نماز استان کردستان با معاون استاندار

مدیر ستاد اقامه نماز استان کردستان: لازم است در اسرع وقت کارگروهی که در بخشنامه وزیر کشور پیشنهاد شده با مسئولیت معاون توسعه، مدیریت و منابع انسانی استانداری تشکیل شود تا درخصوص رسیدگی به نماز خانه های راه های مواصلاتی و احداث نمازخانه های جدید تصمیماتی اتخاذ گردد.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان کردستان، عظیمی مدیر ستاد اقامه نماز هجدهم مهر ماه جهت هماهنگی های لازم درخصوص اجرای بخشنامه ۱۵ ماده ای وزیر کشور و سایر برنامه ها با رشیدی پور معاون توسعه، مدیریت و منابع انسانی استانداری دیدار و گفت و گو کرد.

در ابتدای این جلسه مدیر ستاد اقامه نماز استان با اشاره مختصری به اقداماتی که در سال جاری انجام شده است بخشنامه ۱۵ ماده ای وزیر کشور را تشریح کرد و گفت: بعضی از بند های این بخشنامه به خوبی اجرا نشده که لازم است بیشتر به آن توجه شود.

عظیمی با اشاره به وضعیت نمازخانه ها در راه های مواصلاتی استان افزود: لازم است در اسرع وقت کارگروهی که در بخشنامه وزیر کشور پیشنهاد شده با مسئولیت معاون توسعه، مدیریت و منابع انسانی استانداری تشکیل شود تا درخصوص رسیدگی به نماز خانه های راه های مواصلاتی و احداث نمازخانه های جدید تصمیماتی اتخاذ گردد.

در ادامه مدیر ستاد اقامه نماز خواستار تشکیل شورای اقامه نماز استان در آینده نزدیکی گردید و افزود: آنطوری که پیشبینی شده بود و انتظار داشتیم سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان هنوز نسبت به تامین اعتبارات مورد نیاز ستاد اقامه نماز برای اجرای برنامه های استانی اقدام ننموده است که لازم است پیگیری جدی تری از ناحیه استانداری بعمل آید.

عظیمی گفت: با توجه به اینکه منابعی جهت اجرای مراسم اختتامیه جشنواره فجر تا فجر در حال تخصیص است در آینده نزدیکی باید این مراسم برگزار و از برگزیدگان تقدیر بعمل آید. در این جلسه مدیر ستاد اقامه نماز درخصوص عملکرد بعضی از فرمانداری ها گزارشاتی ارائه کرد.

در ادامه جلسه رشیدی پور معاون توسعه، مدیریت و منابع انسانی استانداری گفت: برای تامین اعتبارات مورد نیاز ستاد اقامه نماز از طرف استاندار و اینجانب تاکیدات فراوانی شده و انشاءالله سعی خواهیم کرد که ستاد از نظر اعتبارات با مشکل مواجه نشود و درخصوص بخشنامه ۱۵ ماده ای وزیر کشور، نظارت و پیگیری بیشتری خواهیم نمود تا به مفاد آن بخشنامه عمل شود.

وی تاکید کرد دراسرع وقت هماهنگی لازم بعمل آید تا کارگروه راه های مواصلاتی تشکیل گردد و همچنین پس از هماهنگی لازم با استاندار، نسبت به تشکیل شورای اقامه نماز استان اقدام خواهیم کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا