اخبارقم

دیدار مدیر ستاد اقامه نماز قم با سرپرست معاونت اجتماعی، فرهنگی و زیارت استانداری

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز قم، مدیر ستاد اقامه نماز استان با سرپرست معاونت اجتماعی، فرهنگی و زیارت استانداری صبح یکشنبه دوم اردیبهشت ماه، دیدار و گفت و گو کرد.

مدیر ستاد اقامه نماز استان در این دیدار ضمن تبریک انتصاب، به تشریح اهم اقدامات این ستاد پرداخت و گفت: ستاد اقامه نماز علاوه بر نظارت بر اماکن اقامه نماز در حوزه های آموزشی نیز اقدامات موثری انجام داده است.

حجت الاسلام و المسلمین علی عرب پور در ادامه به تشریح اقدامات مجمع خیرین مسجدساز استان اشاره و خاطر نشان کرد: احداث، بازسازی، بهسازی و جشن های تکلیف در مناطق کم برخوردار استان از جمله اهم اقداماتی است که این مجمع با حمایت خیرین در حال انجام آن است.

وی در ادامه به وضعیت برخی نمازخانه ها و مساجد بین راهی اشاره کرد و گفت: مساجد بین راهی در منطقه سلفچگان وضعیت مطلوبی ندارد که می بایست با همکاری دستگاه های مختلف به ارتقاء وضعیت آن پرداخته شود.

حجت الاسلام و المسلمین اسماعیل حسینی مقدم سرپرست جدید معاونت اجتماعی، فرهنگی و زیارت استانداری قم نیز ضمن تقدیر از اقدامات ارزنده ستاد اقامه نماز استان، هر امری در راستای پیشبرد اهداف در ترویج فرهنگ نماز در جامعه را مورد تاکید قرار داد و گفت: با توجه به ماموریت اجتماعی دستگاه ها، استفاده حداکثری از تمامی ظرفیت ها در دستور کار باشد.

دیدار مدیر ستاد اقامه نماز قم با سرپرست معاونت اجتماعی، فرهنگی و زیارت استانداری

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا