اخباریزد

دیدار سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری یزد با مدیر ستاد اقامه نماز

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان یزد، روز شنبه بیست و دوم اردیبهشت ماه، سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری یزد با مدیر ستاد اقامه نماز استان دیدار و گفتگو کرد.

حجت الاسلام و المسلمین موسوی مدیر ستاد اقامه نماز اظهار داشت: شورای فرهنگی در فرمانداریها جهت مستند سازی از برنامه ها از ظرفیت روابط عمومی در فرمانداری ها استفاده کنند تا از تضییع زحمات شورای فرهنگی فرمانداریها پیشگیری شود.

وی در ادامه گفت: اقدامات فرهنگی مناسبی در فرمانداریها انجام شده است اما انتظار است با توجه به نقاط ضعف در ارائه گزارش به ستاد جهت ارسال به مرکز دقت و تلاش بیشتری شود.

وی تصریح کرد: ارزیابی فرمانداری ها بر اساس فرم های ارسالی انجام می شود و فرمانداریها در صورت عدم گزارش دهی مناسب نمره قابل قبولی دریافت نخواهند کرد.

وی در پایان عنوان کرد: مسئولیت پذیری، مسئولیت گرایی، وجدان کاری، بهره وری بالا در کار و… زمانی اتفاق می‌افتد که نسبت به سلامت معنوی هوشیارانه و آگاهانه عمل کنیم و با توجه به ابلاغیه وزارت کشور و دستورالعمل اجرایی شوراهای اقامه نماز که مشتمل بر ماموریت های فرهنگی و آموزشی دستگاه های استانی در زمینه اقامه نماز است و به همین منظور تبیین دوره های تخصصی برای مدیران کل و کارکنان به عنوان اسناد بالادستی، محور برنامه‌ها و فعالیت‌های اقامه نماز در همه سطوح اعم از دستگاه‌های اجرایی مرکز و واحدهای استانی به ویژه دستگاه‌های فرهنگی و آموزشی در مساجد در دستور کار قرار گرفته است.

دیدار سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری یزد با مدیر ستاد اقامه نماز استان دیدار سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری یزد با مدیر ستاد اقامه نماز استان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا