اخبارمرکز تخصصی نماز

جلسه‌ بررسی زمینه های همکاری با معاونت تهذیب حوزه‌های علمیه برگزار شد

به گزارش روابط عمومی مرکز تخصصی نماز، جلسه‌ بررسی زمینه‌های همکاری مرکز تخصصی نماز با معاونت تهذیب حوزه های علمیه با حضور حجت الاسلام ولیخانی، مدیر مرکز تخصصی نماز و حجت الاسلام عالم زاده نوری، معاونت تهذیب حوزه‌های علمیه، روز دوشنبه بیست و نهم بهمن در مرکز مدیریت حوزه علمیه قم برگزار شد.

در ابتدای جلسه حجت الاسلام ولیخانی مدیر مرکز تخصصی نماز، به گزارش اجمالی از فعالیت‌های مرکز تخصصی نماز در حوزه ترویج فرهنگ اقامه نماز پرداخت گفت: مرکز تخصصی نماز تحت اشراف حجت الاسلام و المسلمین استاد قرائتی زید عزه به عنوان بازوی علمی، فکری، پژوهشی و تبلیغی ستاد اقامه نماز کشور، ۱۳ سال است که در حوزه نماز و مباحث مربوط به آن به فعالیت تخصصی در سراسر کشور مشغول می‌باشد.

جلسه‌ی بررسی زمینه های همکاری با معاونت تهذیب حوزه‌های علمیه برگزار شد

مدیر مرکز تخصصی نماز، ضمن اعلام آمادگی جهت برگزاری دوره های آموزشی گفت: مرکزتخصصی نماز تمام توان خود را جهت پیشبرد اهداف ستاد اقامه نماز کشور بکار می گیرد و این آمادگی را دارد که با همکاری معاونت تهذیب حوزه های علمیه دوره های آموزشی برای طلاب و خانواده های طلاب در سراسر کشور برگزار نماید.

در ادامه حجت الاسلام عالم زاده نوری، معاون تهذیب حوزه های علمیه، ضمن تشکر بابت زحمات و فعالیت های درخور مرکز تخصصی نماز در حوزه نماز گفت: با توجه به هجمه های چند سویه دشمن نسبت به دین و اعتقادات مسلمانان، ضرورت فعالیت در این عرصه خصوصاً نماز در جامعه بیشتر احساس می شود.

جلسه‌ی بررسی زمینه های همکاری با معاونت تهذیب حوزه‌های علمیه برگزار شد

حجت الاسلام عالم زاده نوری با اشاره به دوره های مرکز تخصصی نماز برای طلاب اظهار داشت: این معاونت آمادگی دارد تا در برگزاری دوره برای خانواده طلاب در قالب طرح کوثر، مدیران مدارس حوزه و طلاب حوزه‌های علمیه با مرکز تخصصی نماز همکاری داشته باشد.

در پایان مقرر شد جهت همکاری بیشتر دو مجموعه، تفاهمنامه‌ای در آینده به امضاء برسانند.

جلسه‌ی بررسی زمینه های همکاری با معاونت تهذیب حوزه‌های علمیه برگزار شد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا