اخبارچهارمحال و بختیاری

تشریح اقدامات ستاد اقامه نماز چهارمحال و بختیاری در نوروز ۱۴۰۳

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان چهارمحال و بختیاری، حجت السلام و المسلمین محمد کریمی مدیر ستاد اقامه نماز استان، روز سه شنبه، چهاردهم فروردین ماه، در گفتگو با روابط عمومی ستاد، اقدامات و عملکرد ستاد اقامه نماز چهارمحال و بختیاری را بیان کرد و از اهداء بیش از دو هزار مهر و سجاده به مساجد و نمازخانه های استان خبر داد.

حجت السلام و المسلمین محمد کریمی مدیر ستاد اقامه نماز استان، ضمن اشاره به بازدیدها و نظارت از مساجد و نمازخانه های بین راهی استان گفت: با همکاری هیئت ارزیابی استان، اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای، جمعیت هلال احمر، اداره کل میراث فرهنگی و گردشگری و شرکت توزیع فراوردهای نفتی استان، از ۲۰ اسفند ماه ۱۴۰۲ تا ۱۳ فروردین ماه ۱۴۰۳ در دو نوبت از اکثر مساجد، نمازخانه ها مراکز تفریحی، مجتمع های خدماتی و جایگاه های سوخت در استان بازدید و نظارت انجام شد.

وی افزود: بیش از ۱۴۰ بازید از مساجد و نمازخانه ها با همکاری هیئت ارزیابی استان انجام شد که نسبت به رفع نواقص و کامل کردن تجهیزات نمازخانه های بین راهی و مراکز تفریحی، مزاکراتی با مسئولان مربوطه صورت گرفت، که خوشبختانه در نظارت های مرحله دوم اکثر نمازخانه ها از تجهیزات کافی برخوردار بودند.

حجت الاسلام کریمی یاد آور شد: با توجه به حضور مسافران و گردشگران زیاد در استان در طول سال و برای رفاه حال نمازگزارن، باید تلاش کنیم که همه نمازخانه ها در شهرستان ها از تجهیزات جدید برخوردار شوند و اجازه ندهیم هیچ نمازخانه ای به دلیل عدم نبود تجهیزات تعطیل شود.

مدیر ستاد اقامه نماز چهارمحال و بختیاری خاطر نشان کرد: در این بازدید و نظارت ها بیش از ۲۰۰۰ مهر، سجاده و جامهری به مساجد، نمازخانه ها، بقاع متبرکه، مجتمع های خدماتی و رفاهی، مراکز تفریحی و پارک ها، توسط ستاد اقامه نماز استان اهداء شد.

تشریح اقدامات ستاد اقامه نماز چهارمحال و بختیاری در نوروز 1403

تشریح اقدامات ستاد اقامه نماز چهارمحال و بختیاری در نوروز 1403

تشریح اقدامات ستاد اقامه نماز چهارمحال و بختیاری در نوروز 1403

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا