اخباراصفهان

جلسه توسعه و ترویج فرهنگ اقامه نماز ویژه روحانیون جهاد کشاورزی برگزار شد

مدیر ستاد اقامه نماز استان: فضاسازی نماز خانه و برخورد مناسب روحانیون در دستگاه ها یکی از عوامل جذب کارکنان به نماز است.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان اصفهان، جلسه توسعه و ترویج فرهنگ اقامه نماز ویژه روحانیون سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین ابراهیم رنجبر مدیر ستاد اقامه نماز استان اصفهان روز دوشنبه سی ام مرداد ماه در سالن شهید دادخواه جهاد کشاورزی برگزار شد.

مدیر ستاد اقامه نماز استان اصفهان به شیوه های جذب مخاطب به امر نماز پرداخت و بیان داشت: شیوه دعوت به امر نماز در دستگاه ها مهم می باشد چرا که اگر از شیوه های نامناسب استفاده شود احتمال دفع می باشد.

حجت الاسلام والمسلمین رنجبر ادامه داد و گفت: فضا سازی نماز خانه و برخورد مناسب روحانیون در دستگاه ها یکی از عواملی است که موجب جذب کارکنان به نماز می شود.

وی گفت: روحانیون باید تبلیغ چهره به چهره در دستگاه داشته باشند و با کارکنان اُنس گرفته و از این طریق دعوت به امر نماز کنند.

این مقام مسئول آسیب شناسی عدم حضور در نماز جماعت دستگاه را از عوامل مؤثر در توسعه و ترویج فرهنگ نماز دانست و گفت: آسیب شناسی در ادارات خود موجب می شود تا قدمی در راستای ترویج امر نماز برداشته شود و با رفع آن موجب جذب به امر نماز شویم.

مدیر ستاد اقامه نماز در بین روحانیون جهاد کشاورزی اظهار داشت: حضور مدیر دستگاه در نماز جماعت یکی از مؤثر ترین امور در دعوت کارکنان به نماز است و عدم حضور مدیر، آسیبی می باشد که در دستگاه وجود دارد و باید رفع گردد.

حجت الاسلام والمسلمین رنجبر بیان کرد: روحانیون در دستگاه ها موظف به ارسال گزارش به ستاد اقامه نماز می باشند و در صورت مشاهده امری بر خلاف دستور عمل های ارسالی با دستگاه متخلف برخورد می شود.

جلسه توسعه و ترویج فرهنگ نماز جهاد کشاورزی اصفهان

جلسه توسعه و ترویج فرهنگ نماز جهاد کشاورزی اصفهان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا