اخبارحوزه ریاستمعاونت ‌برنامه ریزی، نظارت و ارزیابیمعاونت فرهنگ، آموزش و پژوهش

نشست تخصصی و مشورتی تدوین برنامه های مصوب دو سالانه اقامه نماز وزارت آموزش و پرورش برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز، نشست تخصصی و مشورتی تدوین برنامه های مصوب دو سالانه اقامه نماز وزارت آموزش و پرورش در روز سه شنبه، ۱۶ خرداد ماه برگزار شد.

این جلسه با حضور سیداحمد زرهانی قائم مقام ستاد اقامه نماز کشور، سیدعلی مهدیان معاون برنامه ریزی نظارت و ارزیابی و منصور سرگزی معاون فرهنگ آموزش و پژوهش ستاد، میکائیل باقری مدیر قرآن عترت و نماز وزارت آموزش و پرورش و جمعی از مدیران و کارشناسان ستاد اقامه نماز و معاونت فرهنگی و پرورشی وزارت آموزش و پرورش در سالن جلسات ستاد اقامه نماز تشکیل شد.

براساس مصوبات این جلسه، رویکردهای حاکم بر برنامه های اقامه نماز وزارت آموزش و پرورش شامل شناسایی و بهره گیری از ظرفیت تمامی واحدهای ستادی و استانی دستگاه در تدوین برنامه ها و فعالیت ها، تاکید ویژه بر رونق بخشی و اقامه با شکوه نماز در مدارس و مراکز آموزشی و تربیتی و ایجاد امکان خلاقیت و نوآوری در برنامه ها و فعالیت های استان ها، شهرستان ها و مناطق می باشد.

در پایان این نشست مقرر شد، ستاد اقامه نماز وزارت آموزش و پرورش برنامه های پیشنهادی ارائه شده از سوی ستاد اقامه نماز کشور را که براساس تجارب سنوات قبل و نظرات استان ها تدوین شده است، در قالب جداول برنامه ای مصوب دستگاه تهیه و در جلسه هفته آتی ارائه کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا