اخبارخراسان رضوی

مدیر ستاد اقامه نماز خراسان رضوی با معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری دیدار کرد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز خراسان رضوی، مدیر ستاد اقامه نماز در نشستی با معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری و مدیرکل زیارت فرهنگی، اجتماعی و زیارت به همراه کارشناسان امر نماز نسبت به برنامه های ابلاغی از سوی وزارت کشور و دیگر امورات در حوزه نماز سه شنبه هفتم آذرماه گفتگو کرد.

در ابتدا دبیر ستاد اقامه نماز استانداری گزارشی از فعالیت ها و اقدامات انجام گرفته شده در حوزه نماز را بیان کرد.

در ادامه حجت الاسلام سبحانی نیا مدیر ستاد اقامه نماز استان یادآورشد: دو بخش حوزه نماز نیاز به همکاری و حمایت معاونین استانداری است.

وی ادامه داد: توسعه امر نماز در استانداری و پرسنل آن و همچنین فرمانداری ها، بخشداری ها که معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی مسئولیت دارد.

سبحانی نیا افزود: اگر نماز در استانداری و فرمانداری ها باشکوه باشد یقینا الگوی دیگری برای ادارات کل و شهرستانی خواهد بود.

مدیر ستاد اقامه نماز اضافه کرد: ضرورت دارد فعالیت های خوبی که در سطح استانداری و فرمانداری انجام می گیرد در زمان خود در سامانه سجاده بارگذاری و درج گردد.

در ادامه گزارشی که از نماز و نمازخانه های فرمانداری ها تهیه شده بود مورد گفتگو قرار گرفت.

پس از توضیحات کارشناسان حاضر معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری گفت: یقینا اگر تا پایان سال مشکلی باشد پیگیری و رفع خواهد شد و در جلسه فرمانداری ها موضوع نیز مورد تذکر و تاکید قرار خواهد گرفت.

وی ادامه داد: مناسب است که ستاد اقامه نماز پیشنهادی را براساس نیاز و مسئله محور که می تواند در توسعه فرهنگ نماز کمک نماید ارائه تا با یک امر پژوهشی حمایت و انجام شود تا بتوان کار و فعالیت های حوزه نماز را هدفمند و به سمت کیفیت سوق دهد.

مدیر ستاد اقامه نماز استان با معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری دیدار و گفتگو کرد مدیر ستاد اقامه نماز استان با معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری دیدار و گفتگو کرد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا