اخباریزد

ترویج و توسعه فرهنگ نماز در مدارس استان یزد

300 دانش آموز مدارس ناحیه دو آموزش و پرورش شهرستان یزد در اجلاسی متفاوت و اثر گذار درباره نماز شرکت کردند.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان یزد، روز شنبه هجدهم آذر ماه، اجلاس دانش آموزی نماز با شیوه ای نو و بدیع با حضور ۳۰۰ دانش آموز ناحیه دو آموزش و پرورش شهرستان یزد در دبیرستان حضرت جواد الائمه یزد برگزار شد.

با نقش فعال ستاد اقامه نماز استان یزد ۵ استاد از مرکز تخصصی نماز قم به این اجلاس نماز دعوت شدند و به مدت مجموعا ده ساعت کلاس آموزشی، تربیتی نماز برگزار کردند.

برای اولین بار در کشور در این اجلاس دانش آموزی کرسی های مناظره نماز با مشارکت دانش آموزان و داوری اساتید مرکز تخصصی نماز برگزار شد.

همچنین برنامه های ورزشی انفرادی و گروهی شامل مسابقات طناب کشی، جام فوتبال نماز و جام والیبال نماز برگزار و به برندگان این مسابقات هدایای ارزنده ای داده شد.

و در پایان اجلاس از دانش آموزان برگزیده نمازی ناحیه دو شهرستان یزد تقدیر و تشکر به عمل آمد.

 

ترویج و توسعه فرهنگ نماز در مدارس استان یزد ترویج و توسعه فرهنگ نماز در مدارس استان یزد ترویج و توسعه فرهنگ نماز در مدارس استان یزد ترویج و توسعه فرهنگ نماز در مدارس استان یزد ترویج و توسعه فرهنگ نماز در مدارس استان یزد ترویج و توسعه فرهنگ نماز در مدارس استان یزد ترویج و توسعه فرهنگ نماز در مدارس استان یزد ترویج و توسعه فرهنگ نماز در مدارس استان یزد ترویج و توسعه فرهنگ نماز در مدارس استان یزد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا