اخبارهرمزگان

دیدار معاون نظارت و امور استان های بنیاد مهدویت کشور با نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان

نماینده ولی فقیه استان هرمزگان: تبیین معارف مهدویت به اقشار مختلف جامعه از دغدغه های جدی است

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود (عج) استان هرمزگان، معاون نظارت و امور استان های بنیاد مرکز روز سه شنبه مورخ ۱۵ آذرماه ضمن حضور و بازدید از مجموعه بنیاد استان هرمزگان با هدف بحث و تبادل نظر و استفاده از ظرفیت فاخر نمایندگان ولی فقیه در استان ها به عنوان روسای شورای سیاستگذاری ، هماهنگی و پشتیبانی فعالیت های مهدوی استان با حجت الاسلام و المسلمین محمد عبادی زاده نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بندرعباس دیدار کرد.

حسن کاشی در این دیدار ضمن تشریح ماموریت ها و راهبردهای بنیاد مهدویت کشور، مهمترین هدف تاسیس و ایجاد دفاتر استانی را صیانت از فرهنگ ناب، اصیل و صحیح مهدوی و پیشگیری و مقابله با جریانات انحرافی و مدعیان دروغین مهدویت عنوان کرد.

وی از عنایات و مساعدت های نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان در جهت پیشبرد اهداف و برنامه های بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود (عج) استان هرمزگان  و حمایت و پشتیبانی از برنامه ها و فعالیت های مهدوی در سطح استان تشکر و قدردانی نمود و بر پشتیبانی و حمایت همه جانبه نماینده ولی فقیه و امام جمعه بندرعباس از برگزاری سلسله جلسات شورای سیاستگذاری، هماهنگی و پشتیبانی فعالیت های مهدوی استان تاکید کرد.

حجت الاسلام و المسلمین عبادی زاده نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان ضمن خوش آمد به معاون نظارت و امور استان های بنیاد مهدویت کشور بر ضرورت ترویج و توسعه فعالیت های مهدوی در سطح استان هرمزگان تاکید کرد.

امام جمعه بندرعباس ضمن ابراز و اعلام رضایت از فعالیت های صورت گرفته در بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود (عج) استان هرمزگان از مدیر و کارکنان بنیاد استان تشکر و قدردانی و تاکید نمود همه مسئولان اجرایی استان موظفند از فعالیت ها و برنامه های بنیاد پشتیبانی و حمایت کنند.

وی افزود: از دغدغه های جدی تبیین معارف مهدویت به اقشار مختلف جامعه و نهادینه سازی فرهنگ مهدوی و انتظار در راستای تحقق امر مهم ترویج صحیح معارف مهدویت است که خوشبختانه با ایجاد دفاتر بنیاد در استان ها این مهم تا حد زیادی محقق شده است.

حجت الاسلام و المسلمین محمد عبادی زاده نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان بیان داشت: امروز دشمن با انواع دسیسه ها و استفاده از ابزارهای گوناگون در پی آسیب زدن ، تحریف و انحراف باورها و اندیشه های ناب و صحیح دینی و شیعی است که ضرورت دارد تدابیر لازم در جهت مقابله و خنثی سازی با توطئه های خصمانه دشمن از سوی دستگاه ها فرهنگی کشور صورت پذیرد و ماموریت و رسالت بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود (عج) در این راستا را مهم و اثرگذار توصیف نمودند

شایان ذکر است در این دیدار، حجت الاسلام و المسلمین محمد اعتمادی مدیر بنیاد و ستاد اقامه نماز استان در معیت معاون نظارت و امور استان های بنیاد مرکز را همراهی کرد.

دیدار معاون نظارت و امور استان های بنیاد مهدویت کشور با نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا