ایلام

دیدار مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان استان با مدیر ستاد اقامه نماز استان ایلام

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان ایلام،فاطمه رستگار مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان ایلام با حضور در دفتر ستاد اقامه نماز با فیض اله رضایتی مدیر ستاد اقامه نماز استان دیدار کرد.

رضایتی در ابتدای این دیدار که در روز دوشنبه ۲۰ آذرماه برگزار شد به زحمات کانون پرورشی استان در راستای برگزاری جشنواره استانی نماز کلید بهشت اشاره کرد و گفت: کانون پرورش فکری با پشتوانه مدیر نمازی و متدیّن و با همکاری و تلاش کارکنان خود یک جشنواره باشکوه و مثال زدنی را برگزار کردند که باعث افتخار و بالندگی بود. از این رو مراتب تشکر و قدردانی خود را از شما و تمامی کارکنان زحمتکش شما اعلام میداریم.

وی افزود: یکی از برنامه‌های پیشرو ستاد اقامه نماز، اجلاس استانی نماز با موضوع “نماز ، مدرسه ، دانشگاه ، خانواده و معلمان آینده” است که در راستای آن به همکاری تعدادی از دستگاه‌های اجرایی از جمله کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان نیاز است.

رستگار با اشاره به دستاورد‌های کانون در جشنواره نماز کلید بهشت گفت: به لطف خدا ما در این جشنواره پذیرای بیش از ۵۰۰ نفر از عزیزانی بودیم که آثار خود را در حوزه نماز تهیه و ارسال کرده بودند.این آثار در بخش‌های مختلفی ادبی و هنری تفکیک و به داوری گذاشته شد و از آثار برتر تجلیل بعمل آمد. در اختتامیه جشنواره نیز از پوستر جشنواره سال آینده رونمایی شد تا این سنت حسنه ادامه‌دار باشد.

مدیرکل کانون خاطرنشان کرد: آثار رسیده به جشنواره نمازکلید بهشت مستقیما برای رقابت در جشنواره فجرتافجر ارسال شدند و حتی پس از پایان جشنواره نیز آثاری از مراکز کانون در شهرستان‌ها ارسال و بارگزاری شده است.

در پایان رضایتی لوح تقدیری به پاس زحمات مدیرکل کانون پرورش فکری و شورای اقامه نماز این دستگاه در امر توسعه و ترویج نماز و همچنین برگزاری جشنواره استانی نماز کلید بهشت با امضای نماینده ولی فقیه استان به مدیرکل کانون اهداء کرد.

دیدار مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان استان با مدیر ستاد اقامه نماز استان ایلام

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا