تهران

دیدار مدیرکل مدارس غیردولتی آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران با مدیر ستاد اقامه نماز

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان تهران، حجت الاسلام نور محمدی مدیر ستاد اقامه نماز استان تهران با موسی پور مدیرکل مدارس غیردولتی آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران در تاریخ ۲۸ آذر ماه دیدار و گفتگو کرد.

در ابتدای این نشست مدیر ستاد اقامه نمازاستان ضمن تقدیر و تشکر از برگزاری همایش طرح مبین در شهرستان شهریار، گفت  : در حال برنامه ریزی برای برگزاری یک دوره آموزشی دیگر در شهرستانهای استان تهران هستیم ولی این بار کیفیت برگزاری این دوره آموزشی از اهمیت بالایی برای ما برخوردار است.

نور محمدی گفت : این دوره آموزشی قرار است در قالب ۱۶ ساعت کلاس آموزشی باشد که ۸ ساعت آن به صورت حضوری و ۸ ساعت دیگر آن به صورت مجازی برگزار شود و اعزام اساتید هم بر عهده ستاد اقامه نماز می باشد.

وی افزود: دوره و یا همایش آموزشی حتما باید قبل از اجلاس سراسری نماز برگزار شود چرا که یک موجی را به همراه خود ایجاد خواهد کرد و تاثیر اجلاس سراسری نماز را هم دوچندان خواهد کرد.

در ادامه این نشست موسی پور مدیر کل مدارس غیر دولتی آموزش و پرورش  شهرستانهای استان تهران گفت: در جلساتی که در شورای اداری آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران  برگزار کرده ایم، تاکید شده است که حضور مدیران استانی در نماز جماعات مدارس می تواند بسیار اثر بخش باشد چرا که علاوه بر دیده شدن مشکلات در مدارس، مشکلات نمازخانه های مدارس نیز مرتفع می گردد.

موسی پور در ادامه گفت : در خصوص برگزاری دوره های آموزشی نظر این است که این دوره ها به صورت کارگاه های آموزشی برگزار شوند چرا که برگزاری همایش آن نتیجه مطلوبی که ما انتظار داریم را ارائه نمی دهد.

دیدار مدیرکل مدارس غیردولتی آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران با مدیر ستاد اقامه نماز دیدار مدیرکل مدارس غیردولتی آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران با مدیر ستاد اقامه نماز دیدار مدیرکل مدارس غیردولتی آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران با مدیر ستاد اقامه نماز

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا