اخبارلرستان

مدیر ستاد اقامه نماز با استاندار استان لرستان دیدار کرد

مدیر ستاد اقامه نماز: بهترین وسیله ارتباطی انسان با خداوند متعال نماز است

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان لرستان، حجت الاسلام والمسلمین چراغی در خصوص برگزاری اجلاس استانی نماز، تجهیز نماز خانه های دستگاه های اجرایی و همچنین پیگیری تکمیل شدن ساخت ساختمان ستاد اقامه نماز  با استاندار استان لرستان در تاریخ بیست و چهارم دی ماه دیدار کرد.

حجت الاسلام چراغی اظهار داشت: بهترین وسیله ارتباطی انسان با خداوند متعال نماز است و در توصیف جمال نماز علاوه بر روشنایی بخش بر جان پیامبر(ص) به‌عنوان سایه رو سفیدی اهل ایمان، طهارت روح عموم مردمان نیز از آن یاد شده است بلکه نماز بازدارنده گناه، عصیان و پوشاننده خطا و اشتباه دانسته‌اند. وی گفت: در برخی از ادارات به خاطر عواملی چون نبود فضای مناسب برای اقامه نماز، عدم برپایی نماز جماعت و یا عدم توجه کارکنان به اهمیت نماز، شاهد بی‌توجهی به این موضوع هستیم و این در حالی است که همواره بر لزوم توجه ادارات و نهادها به اقامه نماز جماعت تاکید شده است.

استاندار استان لرستان در دیدار با مدیر ستاد اقامه نماز عنوان کرد: نماز تنها واجبی است که خداوند لازم کرده و این یک فرصت است برای همه خصوصا کارمندان دولت تا بعد از یک خستگی ناشی از کار؛ در وقت نماز به یک آرامش و شادابی روحی و معنوی دست پیدا کنند و البته نمازی که ما را از منکر باز دارد و شایسته نیست برای انجام ندادن این امر مهر و باارزش بهانه آورد.

همچنین قابل ذکر است در این جلسه استاندار استان لرستان قول مساعد برای پیگیری تکمیل شدن ساختمان ستاد اقامه نماز استان را داد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا