اردبیل

مدیر ستاد اقامه نماز استان اردبیل با فرماندار شهرستان اردبیل دیدار کرد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان اردبیل روز پنجشنبه یکم دیماه، عبدی مدیر ستاد اقامه نماز استان اردبیل به همراه کارشناسان ستاد با فرماندار شهرستان اردبیل دیدار کرد.

عبدی در این دیدار با اشاره به پیشینه تاریخی و فرهنگی شهر اردبیل و دارا بودن جایگاه ویژه مذهبی و ارادت مردم به اهل بیت علیهم الاسلام در بین شهر های کشور گفت: تجهیز و بهسازی نمازخانه ها و برپایی نماز جماعت در پارکها و مجتمع های تفریحی داخل شهر باید در اولویت برنامه های شورای اقامه نماز شهرستان اردبیل قرار گیرد.

مدیر ستاد اقامه نماز اردبیل ضمن تشریح آیین نامه جدید تشکیل شورای اقامه نماز در شهرستان ها و بخشنامه ۱۵ ماده ای وزیر کشور در بحث نماز، وظایف و مسئولیت فرمانداران در قبال اجرائی نمودن این آیین نامه و بخشنامه را یادآور گردید.

وی با اشاره به برگزاری جشنواره سراسری فجر تا فجر از فرماندار اردبیل، خواستار ابلاغ به ادارات شهرستان در زمینه تبلیغ گسترده فراخوان جشنواره شد و افزود: در تامین هزینه های جایزه و داوری این جشنواره نیز ستاد اقامه نماز را مساعدت و یاری نمایید.

سید محمد اعتماد فرماندار شهرستار اردبیل نیز در این دیدار ضمن سپاس از فعالیت ها و تلاش های ستاد اقامه نماز استان در راستای ترویج و توسعه فرهنگ نماز گفت: نماز در دین اسلام از جایگاه و اهمیت فوق العاده ای برخوردار است و همه مسئولان و مدیران در قبال ترویج فرهنگ نورانی نماز وظیفه دارند.

فرماندار اردبیل در این دیدار همچنین از آغاز به کار احداث نمازخانه و بوستان فرهنگی در ورودی های شهر اردبیل در راستای فراهم نمودن امکانات برای رفع نیاز های فرهنگی، مذهبی و رفاهی مسافران و گردشگران خبر داد.

مدیر ستاد اقامه نماز استان اردبیل با فرماندار شهرستان اردبیل دیدار کرد مدیر ستاد اقامه نماز استان اردبیل با فرماندار شهرستان اردبیل دیدار کرد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا