اردبیل

دیدار مدیر ستاد اقامه نماز با مدیر حوزه های علمیه خواهران استان اردبیل

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان اردبیل روز یکشنبه بیست و هفتم آذر ماه، عبدی مدیر ستاد اقامه نماز استان به همراه کارشناس فرهنگی و آموزشی و روابط عمومی با مدیر حوزه های علمیه خواهران استان اردبیل دیدار کرد.

عبدی در این دیدار ضمن تقدیر از همکاری صمیمانه حوزه علمیه خواهران با ستاد اقامه نماز در اجرای برنامه های فرهنگی و آموزشی گفت: این حوزه دارای ظرفیت بسیار بالایی است و با بهره گیری از این ظرفیت می توان در راستای ترویج و توسعه فرهنگ نورانی نماز بین جامعه بانوان علی الخصوص افزایش دانش و بینش  مادران برای تربیت دینی نسل نو گام های موثری برداشت.

جهانی مدیر حوزه علمیه خواهران استان اردبیل نیز در این دیدار ضمن قدردانی از فعالیت های ارزنده ستاد اقامه نماز، بر آمادگی حوزه جهت همکاری با ستاد اقامه نماز در همه ابعاد تاکید کرد.

در این دیدار از زحمات و تلاش های مدیر حوزه علمیه بابت مشارکت و همکاری با ستاد اقامه نماز در اجرای دوره آموزشی ” مربیان نماز و مهدویت” با اهدای یک جلد تفسیر قرآن کریم حجت الاسلام و المسلمین قرائتی و لوح تقدیر تجلیل بعمل آمد.

دیدار مدیر ستاد اقامه نماز با مدیر حوزه های علمیه خواهران استان اردبیل دیدار مدیر ستاد اقامه نماز با مدیر حوزه های علمیه خواهران استان اردبیل

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا