اخباریزد

مدیر ستاد اقامه نماز با مدیرکل صدا و سیما استان یزد دیدار کرد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان یزد، صبح امروز ۷ دی ماه، حجت الاسلام والمسلمین سید اکبر موسوی ضمن حضور در محل صدا و سیمای استان یزد و دیدار با احسان کریمی مدیر این اداره بیان داشت: مهمترین اولویت مدیران دستگاه ها باید پرداختن به فریضه مقدس نماز باشد و خود در صف اول نماز جماعت دستگاه حاضر شوند تا کلیه پرسنل نیز به تبعیت از مدیران در نماز جماعت، حضوری پر رنگ داشته باشند.

موسوی افزود: صدا و سیما می تواند با تولیدات فرهنگی خود اهرم قدرتمندی برای ترویج فرهنگ نورانی نماز باشد و با پرداختن به موضوعاتی همچون پزشکان معتقد و کاسبان فعال در بحث نماز و ائمه با سابقه در برگزاری نماز جماعت می تواند نقش به سزایی داشته باشد.

مدیر ستاد اقامه نماز پیرامون انتظارات ستاد از مدیران دستگاه های فرهنگی افزود: در ۱۵ دی ماه اجلاس استانی نماز برگزار خواهد شد که برنامه های متنوع فرهنگی در حد یک اجلاس کشوری برای همه ی دستگاه ها در نظر گرفته شده و از اساتید کشوری برای برگزاری کلاس ها در هفته نماز دعوت به عمل آمده است که نیاز به پوشش خبری اجلاس و برنامه های فرهنگی آن در شبکه استانی است.

کریمی نیز ضمن تشکر از تلاش های ستاد اقامه نماز در حوزه ترویج فرهنگ نورانی نماز، بیان کرد: صدا و سیمای استان تمام تلاش خود را برای پوشش هر چه بهتر اجلاس به کار خواهد گرفت و سعی میشود تا در آینده نزدیک با تدابیری که اندیشیده می شود برنامه های فرهنگی ستاد ضبط و در زمان های خاصی از شبکه استانی پخش میگردد.

در پایان مدیر ستاد اقامه نماز ضمن تجلیل از مدیرکل صدا وسیما استان، خاطر نشان کرد: اجلاس استانی نماز در اواسط دی ماه و به میزبانی شهرستان ابرکوه برگزار خواهد شد.

مدیر ستاد اقامه نماز با مدیرکل صدا و سیما استان یزد دیدار کرد مدیر ستاد اقامه نماز با مدیرکل صدا و سیما استان یزد دیدار کرد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا