ایلام

دیدار مدیر ستاد اقامه نماز با مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان ایلام

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان ایلام، فیض اله رضایتی مدیر ستاد اقامه نماز استان به همراه کارشناسان نظارت و ارزیابی و روابط عمومی با مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان ایلام در روز دوشنبه ۲۰ آذرماه دیدار کرد.

در ابتدای این دیدار پرویز ناصری مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان ایلام ضمن عرض خوشامدگویی، گزارشی از عملکرد ستاد اقامه نماز این دستگاه اعلام کرد و گفت: فضیلت نورانی نماز وظیفه دینی ما بوده و هرکدام از ما در جایگاه خود باید در زمینه توسعه و ترویج نماز تلاش کنیم. رویکرد ما در شرکت آب و فاضلاب استان این بوده که وضعیت نمازخانه‌های ادارات تابعه مورد بازدید و بررسی قرار گیرد و همواره مرتب و تجهیز باشند.

مدیر ستاد اقامه نماز استان ایلام با اشاره به دستورکار جلسه شورای اقامه نماز استان گفت: با توجه به مصوبه شورا که توسط استاندار صورت گرفت، نمازخانه‌های ادارات کل استان باید از اتاق مدیرکل شکیل تر و زیباتر باشند. مدیری که به نماز اهمیت می‌دهد قطعا وضعیت نمازخانه‌ها را در اولویت قرار داده و با بازرسی‌های خود نواقص را برطرف می‌کند که بحمدلله ما این امر را در شرکت آب و فاضلاب استان به وضوح می‌بینیم.

وی افزود: توافق نامه‌ها و شیوه‌نامه‌ها مشخص کرده‌اند که وظایف هر بخش و هر سازمان در امر توسعه و ترویج فرهنگ نماز چگونه است.امورات فرهنگی و آموزشی به حمایت مدیر نیازمند است و مدیر نمازی خودش برای برنامه‌های فرهنگی پیشقدم می‌شود و آقای ناصری که خود از دبیران سابق ستاد اقامه نماز بوده نمونه بارز یک مدیر با دغدغه فرهنگی و نمازی است.

در پایان رضایتی به پاس زحمات شورای اقامه نماز شرکت آب و فاضلاب استان، با اهدای تقدیرنامه‌ای از مدیرعامل و دبیر شورای اقامه نماز این شرکت تقدیر کرد.

دیدار مدیر ستاد اقامه نماز با مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان ایلام دیدار مدیر ستاد اقامه نماز با مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان ایلام

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا