اخبارایلام

مدیرکل سازمان تبلیغات استان ایلام با مدیر ستاد اقامه نماز استان دیدار کرد

تعیین وضعیت حضور ائمه جماعت در ادارات و اجرای برنامه‌های فرهنگی مشترک از جمله اهداف برگزاری این دیدار بود.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان ایلام، نجفی مدیرکل سازمان تبلیغات استان با حضور در دفتر ستاد اقامه نماز جهت تعیین وضعیت حضور ائمه جماعت در ادارات با فیض اله رضایتی مدیر ستاد اقامه نماز استان در روز سه شنبه ۲۷ دی ماه دیدار کرد.

نجفی در ابتدای این دیدار که در خصوص تعیین وضعیت حضور ائمه جماعت در ادارات و مدارس استان برگزار شد گفت: حضور روحانیون در ادارات نیاز به ساماندهی دارد و این امر مستلزم تعیین یک سازوکار مشترک توسط سازمان تبلیغات و ستاد اقامه نماز می‌باشد.

وی افزود: تعیین حق القدم سالانه روحانیون امام جماعت ادارات توسط چارت تعیین شده صورت می‌پذیرد و طبق ساعت حضور و سطح تحصیلی روحانی متغییر می‌باشد.

مدیرکل سازمان تبلیغات خاطرنشان کرد: یک برنامه مدون برای روحانیون تعیین شده که در آن تعمیق بخشی به کارهای فرهنگی نماز و مهدویت در اولویت قرار گرفته است.

رضایتی مدیر ستاد اقامه نماز در خصوص تعیین وضعیت حضور ائمه جماعت در ادارات گفت: یکسان سازی پرداخت به روحانیون و حفظ عدالت طبق چارت پرداختی یک امر بسیار مهم است که خداروشکر توسط سازمان تبلیغات درحال انجام است اما این امر باید پیگیری شده و در تمامی ادارات اجرا شود.

وی خاطرنشان کرد: اجرای برنامه‌های مشترک توسط ستاد اقامه نماز و سازمان تبلیغات نیازمند همفکری و همکاری در طول سال می‌باشد. در همین راستا درصورتی که سازمان تبلیغات آمادگی خود را در جهت آموزش روحانیون اعلام کند، ستاد اقامه نماز مدرس تخصصی نماز و مهدویت دوره را تامین خواهد کرد.

رضایتی در پایان این دیدار گفت: ستاد اقامه نماز و سازمان تبلیغات می‌توانند با در راستای نظارت بر نحوه حضور روحانیون در ادارات با هم همکاری داشته باشند.

مدیرکل سازمان تبلیغات استان با مدیر ستاد اقامه نماز استان ایلام دیدار کرد

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا