یزد

مدیر ستاد اقامه نماز استان یزد با مدیرکل امور مالیاتی استان دیدار کرد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان یزد، صبح یکشنبه ۲۵ دی ماه، حجت السلام و المسلمین موسوی مدیر ستاد اقامه نماز با خورشیدی مدیرکل امور مالیاتی استان دیدار و گفتگو کرد.

در ابتدای این جلسه مدیر ستاد اقامه نماز ضمن تشکر و قدردانی از ایشان بابت حضور در اجلاس استانی نماز مشارکت در تهیه فرش سجاده ای، افزود: نماز جلوی فحشا و منکر را می گیرد و آن ها که اهل نماز و معنویت هستند کمتر دچار آسیب می شوند. همچنین هر چه در حوزه نماز هزینه کنیم در واقع سرمایه گذاری کرده ایم.

موسوی به عبادات به ویژه نماز را در کاهش آسیب اجتماعی مؤثّر دانست و گفت: وقتی آسیب های اجتماعی در جامعه زیاد می شود که نماز و قرآن کم شده است.

مدیر ستاد اقامه نماز به فرمایشات مقام معظم رهبری حفظه الله اشاره کرد و گفت: ایشان سخن درست و به جایی فرموده‌اند: «که همه ی همت خویش را بر ان بگمارید که نماز را به درستی بشناسانید» اگر مومنین ارزشهای نماز را به خوبی بشناسند در عمل خود دچار لغزش نمی‌شوند.

وی تأکید کرد: آنچه از وضعیت افراد و خانواده ها و جامعه مشخص است کمرنگ شدن نماز مخصوصاً نماز صبح است و شرکت مسئولین در نماز جماعت صبح در مساجد یکی از روشهای احیا و پر رنگ کردن نماز است.

در ادامه مدیر کل امور مالیاتی استان ضمن خوشامدگویی از مدعوین، بیان کرد: هر چقدر شناخت انسان از خود بیشتر شود، منجر به خدا شناسی بیشتر می شود. همچنین باید تلاش کنیم شناخت از خود را افزایش دهیم تا بتوانیم در عبادت خداوند نیز ساعی باشیم.

دیدار مدیر ستاد اقامه نماز با مدیرکل دارایی استان یزد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا