اخبارالبرز

دیدار مدیر ستاد اقامه نماز استان البرز با مدیرکل امور اقتصاد و دارایی

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان البرز، حجت الاسلام و المسلمین مرادی مدیر ستاد اقامه نماز استان و کارشناس نظارت و ارزیابی با جعفری مدیر کل امور اقتصاد و دارایی استان در روز شنبه هشتم مهرماه دیدار و گفتگو کرد.

در ابتدای این جلسه مدیر ستاد اقامه نماز ضمن تشکر از وی بابت فعالیت و همکاری در امر نماز افزود: نماز بازدارنده فحشا و منکر است و آن ها که اهل نماز و معنویت هستند کمتر دچار آسیب می شوند. هر چه در حوزه نماز هزینه کنیم در واقع سرمایه گذاری کرده ایم.

مدیر ستاد اقامه نماز به فرمایشات مقام معظم رهبری حفظه الله اشاره کرد و گفت: ایشان سخن درست و به جایی فرموده‌اند «که همه همت خویش را بر ان بگمارید که نماز را به درستی بشناسانید» اگر مومنین ارزشهای نماز را به خوبی بشناسند در عمل خود دچار لغزش نمی‌شوند.

وی تأکید کرد: آنچه از وضعیت افراد و خانواده ها و جامعه مشخص است کمرنگ شدن نماز مخصوصاً نماز صبح است و شرکت مسئولین در نماز جماعت صبح در مساجد یکی از روشهای احیا و پر رنگ کردن نماز است.

در ادامه مدیر کل امور اقتصاد و دارایی استان ضمن خوشامدگویی، بیان کرد: هر چقدر شناخت انسان از خود بیشتر شود، منجر به خدا شناسی بیشتر می شود. همچنین باید تلاش کنیم شناخت از خود را افزایش دهیم تا بتوانیم در عبادت خداوند نیز ساعی باشیم.

مدیر ستاد اقامه نماز با مدیرکل امور اقتصاد و دارایی استان البرز دیدار کرد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا