اخبارالبرز

مدیر ستاد اقامه نماز با مدیر کل آموزش و پرورش استان البرز دیدار کرد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان البرز، مدیر ستاد اقامه نماز به همراه کارشناسان، با مدیر کل آموزش و پرورش به مناسبت روز معلم در اداره کل آموزش و پرورش استان البرز مورخ سیزدهم اردیبهشت ماه دیدار کرد.

در این جلسه حجت الاسلام والمسلمین مرادی مدیر ستاد اقامه نماز استان البرز ضمن تبریک روز معلم، از همکاری های مستمر با ستاد اقامه نماز تقدیر و تشکر کرد.

مرادی گفت: پیشرفت در تحصیل امری است که آموزش و پرورش تمام جوامع برای رسیدن به آن تلاش می کنند، کشوری که دارای دانش آموزانی با پیشرفت تحصیلی بالا است، آینده ای روشن و موفق خواهد داشت.

حجرگشت مدیر کل آموزش و پرورش ضمن تشکر از مدیر ستاد اقامه نماز استان افزود: ستاد اقامه نماز استان نقش بسزاری در برپایی دوره های آموزشی و اعزام مبلغان روحانی به مدارس (طرح بهار بندگی) که در سطح استان برای دانش آموزان برگزار شد داشت.

مدیر ستاد اقامه نماز با مدیر کل آموزش و پرورش استان البرز در روز معلم دیدار کرد مدیر ستاد اقامه نماز با مدیر کل آموزش و پرورش استان البرز در روز معلم دیدار کرد مدیر ستاد اقامه نماز با مدیر کل آموزش و پرورش استان البرز در روز معلم دیدار کرد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا