اخبارخراسان جنوبی

مدیر کل آموزش و پرورش استان با مدیر ستاد اقامه نماز خراسان جنوبی دیدار کرد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان خراسان جنوبی ،نهم دی ماه سید علیرضا موسوی نژاد مدیر کل آموزش و پرورش استان با  حجت الاسلام و المسلمین کمیلی مدیر ستاد اقامه نماز استان  در محل ستاد اقامه نماز دیدار  و گفتگو کرد.

در این جلسه کمیلی ضمن خیرمقدم از مجموعه آموزش و پرورش استان، در برگزاری خوب دوره آموزشی  ویژه معلمین و مدیران مدارس و نشست های تخصصی و برگزاری هیات اندیشه ورز نماز در مدارس استان ، اهمیت نماز و لزوم تلاش مضاعف در توسعه و ترویج فرهنگ اقامه نماز در جامعه به ویژه در بین خانواده ها و مدارس را، از مهمترین مباحث فرهنگی دانست و از تلاش های مستمر آموزش و پرورش در فرهنگ سازی و گسترش فریضه نماز به خصوص نماز جماعت مدارس تقدیر و تشکرکرد.

مدیر ستاد اقامه نماز استان افزود: ان شاالله با همکاری خوب اداره کل آموزش و پرورش استان و بهره گیری از ظرفیت های خوب مدیران و معلمان در مدارس بتوانیم شاهد توسعه و ترویج فریضه اقامه نماز و احکام دینی در بین نوجوانان و جوانان باشیم، چرا که آنها بزرگترین سرمایه های انقلاب اسلامی هستند.

سپس موسوی نژاد مدیر کل آموزش و پرورش استان، ضمن تشکر از مجموعه ستاد اقامه نماز استان در توسعه و ترویج فرهنگ اقامه نماز در جامعه، به ارائه گزارشی مختصر از برنامه های فرهنگی و آموزشی آموزش و پرورش در سطح استان پرداخت و آمادگی خود را در جهت اجرای دوره ها و نشست ها، در خصوص نماز اعلام کرد.

مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی افزود: دعوت به نماز یعنی دعوت دانش آموزان به تمام خوبی ها و کارهای پسندیده و حضور مستمر مدیران، معلمان و اولیاء مدرسه در فریضه نماز جماعت، تاثیر خیلی زیادی در ترویج و تبلیغ نماز، بین دانش آموزان خواهد داشت.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا