اخبارگلستان

هر مدرسه ای که نماز برگزار می کند در همه زمینه ها موفق است

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان گلستان، سید رضا نظری مدیرکل آموزش و پرورش در سخنرانی بین خطبه های نماز جمعه روز بیست و هفتم مرداد ماه، با اشاره به نتایج برگزاری سی و هفتمین اجلاس مدیران کل آموزش و پرورش کشور، گفت: اولین مصوبه این اجلاس بزرگ در کل کشور مساله نماز مدارس بود.

وی گفت: نماز در مدارس برگزار می شود و اعتقاد داریم هر مدرسه ای که نماز برگزار می کند آن مدرسه در همه زمینه ها موفق است.

سیدرضا نظری یادآور شد: اقدام بسیار زیبایی که توسط آیت الله نورمفیدی در چند سال اخیر انجام می دهند، اقامه نماز در مدارس است که این امر در روزهای دوشنبه برگزار می شود.

نظری افزود: گفتمان صمیمی بین نماینده ولی فقیه و دانش آموزان، نشان از این است که استان گلستان در امر نماز دانش آموزان پیش قدم است.

مدیر کل آموزش و پرورش خاطرنشان کرد: مصوبه اصلی اجلاس مدیران کل آموزش و پرورش نماز بود و امیدواریم که نماز با قوت و قدرت در مدارس پیگیری شود.

این مقام مسئول خطالب به والدین، اظهار کرد: آنچه ضرورت دارد این است که اگر مدرسه این فضای معنوی و الهی را در خصوص فرزندان شما در مورد نماز فراهم می کند، نیاز است در منازل والدین عزیز نسبت به نماز فرزندانشان اهتمام بیشتری داشته باشند و تذکرات لازم در بحث اقامه نماز در منزل را داشته باشند تا دانش آموزی که در مدسه می درخشد در منازل هم نماز آنها شکل بگیرد.

سخنرانی سید رضا نظری مدیرکل آموزش و پرورش گلستان سخنرانی سید رضا نظری مدیرکل آموزش و پرورش گلستان سخنرانی سید رضا نظری مدیرکل آموزش و پرورش گلستان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا