اخبارقم

مدیر ستاد اقامه نماز قم با مدیرکل حوزه استاندار دیدار کرد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز قم، مدیر ستاد اقامه نماز استان ظهر یکشنبه، پنجم آذرماه، با هدف تشریح و هماهنگی برنامه های نمازی در استان با مدیرکل حوزه استاندار دیدار و گفت و گو کرد.

مدیر ستاد اقامه نماز قم در این دیدار ضمن تبریک انتصاب به تشریح برنامه ها و اقدامات ستاد اقامه نماز در ادارات، مدارس و دانشگاه ها پرداخت و گفت: هر ظرفیتی که بستری برای اقامه نماز داشته باشد مورد توجه این ستاد است و از آن برای ترویج و توسعه فرهنگ اقامه نماز در جامعه استفاده خواهیم کرد.

وی در ادامه ابعاد برگزاری شورای اقامه نماز استان را تشریح کرد و گفت: با توجه به ریاست استاندار محترم در این شورا و تغییرات حاصل شده در پایان تابستان، تشکیل دومین جلسه این شورا به تاخیر افتاده است.

حجت الاسلام و المسلمین علی عرب پور همچنین به برگزاری هشتمین اجلاس استانی نماز اشاره کرد و گفت : با برنامه ریزی های انجام شده هشتمین اجلاس استانی اجلاسی متفاوت نسبت به دیگر اجلاس ها خواهد بود و سه پیش اجلاس را با محوریت دانش آموزان، مساجد و دانشگاه ها برگزار خواهیم کرد.

وی در خصوص برگزاری هشتمین اجلاس استانی نماز نیز گفت: این اجلاس بیست و نهم آذرماه و به میزبانی شهرداری قم برگزار خواهد شد.

رضا زینل بیگ مدیرکل حوزه استاندار نیز ضمن استقبال از برنامه های ستاد اقامه نماز، اقدامات این ستاد را اقداماتی موثر دانست و گفت: خدمت به نماز توفیق است و امید است خداوند متعال همه ما را از خدمتگزاران به نماز قرار دهد.

وی در ادامه خاطر نشان کرد: از تمامی ظرفیت ها برای پیشبرد برنامه ها و اهداف ستاد اقامه نماز در اجرای برنامه ها و ترویج فرهنگ نماز در جامعه استفاده خواهیم کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا