اخبارخراسان رضوی

حضور مدیرکل نوسازی و توسعه و تجهیز مدارس در نمازجماعت هنرستان تختی مشهد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز خراسان رضوی، طبق برنامه مصوب و تنظیم شده شورای اقامه نماز استان، جهت تشویق و ارزیابی طرح همه پای تربیت، مدیرکل نوسازی و توسعه و تجهیز مدارس، نمایندگان اداره کل آموزش و پرورش، ستاد اقامه نماز استان و مسئولین ناحیه ۵ مشهد در نمازخانه و نمازجماعت هنرستان پسرانه جهان پهلوان تحتی، یکشنبه دوم اردیبهشت ماه شرکت کردند.

در این برنامه مسجدی رییس ناحیه ۵ آموزش و پرورش مشهد گفت: هرچه ظرفیت داریم باید برای نماز پای کار بیاوریم اگر با تمام ظرفیتمان برای نماز کار کنیم دیگر آسیب اجتماعی و آسیب های دیگری که ممکن است به ذهن ما نرسد نخواهیم داشت.

وی ادامه داد: از موارد منکرات می توان به بی عاری، تنبلی و سستی اشاره کرد و نماز اول وقت بهترین وسیله برای دورماندن از این منکرات است.

حسین پور مدیرکل نوسازی و توسعه و تجهیز مدارس خراسان رضوی افزود: اگر نماز صرف انجام تکلیف باشد ممکن است آثاری داشته باشد اما باید از آن نماز مراقبت کنیم و با آدابی که لازم است به انجام رساندیم تا از ما در برابر فحشا و منکرات مراقبت کند.

در ادامه سلیمانی نماینده ستاد اقامه نماز استان در جمع مدیران و مسئولین اضافه کرد: ستاد اقامه نماز آمادگی دارد گفتمان های دینی برای دانش آموزان، اولیا، معلمان برگزار کند که این کارگاه های آموزشی با هدف شیوه های دعوت به نماز، شیوه های آموزشی مفاهیم دینی به دانش آموزان، روش های انتقال مفاهیم دینی به نوجوانان و کودکان با استفاده از آیات قرآن و روایات معصومین علیهم السلام برپا می شود.

در پایان نمازجماعت اقامه و از فعالین و مدیر هنرستان تقدیر به عمل آمد همچنین مدیرکل نوسازی و توسعه و تجهیز مدارس مبلغ ۸۰۰/۰۰۰/۰۰۰ میلیون ریال جهت تعمیر گرمایش نمازخانه به این هنرستان اختصاص داد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا