اخبارسیستان و بلوچستان

مدیر ستاد اقامه نماز استان سیستان و بلوچستان با مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان سیستان و بلوچستان، صبح روز دوشنبه مورخ ششم شهریورماه، در راستای پیگیری اجرای برنامه های فرهنگی،آموزشی و برنامه های مصوب ابلاغی توسعه و ترویج فرهنگ نماز در سال ۱۴۰۲، محمد سنجرانی مدیر ستاد اقامه نماز به همراه کارشناس نظارت و ارزیابی، با لکزایی مدیرکل اداره نوسازی و تجهیز مدارس استان سیستان و بلوچستان در دفتر ایشان دیدار و گفتگو کرد.

سنجرانی در این جلسه ضمن قدردانی از تلاشهای ارزنده و تأثیرگذار در برگزاری برنامه های تکلیفی دستگاه درحوزه نماز، در خصوص ضرورت ثبت مستندات تمامی فعالیتها در سامانه سجاده تأکید کرد.

وی با اشاره به اهمیت بخشی دستگاه های فرهنگی به امور دینی، به خصوص نماز، گفت: اگر بتوانیم در کنار  فعالیتهای توسعه و ترویج فرهنگ نماز  پیرامون نشر فرهنگ نماز نیز تلاش و دقت لازم را داشته باشیم یقینا بازخورد مثبتی در ارزیابی عملکرد پایان هر سال ازیابی خواهیم داشت.

در ادامه سنجرانی، با اشاره به پیام های مقام معظم رهبری به اجلاسهای سراسری نماز و مصوبه هیأت وزیران و همچنین اسناد بالادستی در خصوص توجه به امر نماز، گفت: همه ما مسئولیت داریم در هر جایگاهی به نماز توجه ویژه داشته باشیم تا فرهنگ اقامه نماز در جامعه نهادینه شود.

در پایان لکزایی مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس استان نیز ضمن قدردانی از فعالیتهای ستاد اقامه نماز، گفت: اداره کل نوسازی امسال به حول و قوه الهی با توان و جدیت بیشتر و تعامل با ستاد اقامه نماز استان آمادگی همکاری در اجرای برنامه های آموزشی در حوزه نماز را دارد.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا