آذربایجان غربیاخبار

دیدار و گفتگوی مدیر سازمان حفاظت محیط زیست استان با مدیر ستاد اقامه نماز آذربایجان غربی

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز آذربایجان غربی، شهند، مدیر سازمان حفاظت محیط زیست، همراه با جمعی از معاونین و کارشناسان با حجت الاسلام و المسلمین پناهی، مدیر ستاد اقامه نماز استان درباره برنامه های نمازی و عملکرد سازمان در ماه های آتی سال جاری، روز یکشنبه، بیست و سوم مهرماه و در محل ستاد اقامه نماز استان دیدار و گفتگو کردند.

در این دیدار حجت الاسلام پناهی، مدیر ستاد اقامه نماز استان گفت: به دلیل حساسیت منطقه ای ، باید نماز بیش از پیش مورد توجه و اهمیت قرار گیرد. توجه به مواردی مانند پخش اذان، اقامه مرتب نماز جماعت، محیط مناسب نمازخانه از ابتدایی ترین اقداماتی است که هر اداره باید به آن توجه کند. متاسفانه استقبال کارکنان ادارات نسبت به امر نماز مطلوب نیست و  این آسیب هم از طرف کارکنان ادارات و هم از سوی امامان جماعت ایجاد شده است.
وی افزود: در حالت کلی وضعیت اقامه نماز در دستگاه های اجرایی و اداری استان بایستی ارتقا یابد و برگزاری جلسات شورای اقامه نماز بصورت مرتب و هر دوماه یک بار می تواند در ساماندهی و هدف گذاری برنامه های دینی و‌ معرفتی، خصوصا برپایی نماز جماعت امری موثر و مهم باشد.

در ادامه مدیرکل حفاظت محیط زیست استان با اشاره به بخشی از فعالیت های این اداره کل در زمینه ترویج فرهنگ و معارف نماز  و سیره معصومین گفت : تجهیز نمازخانه اداره کل و برگزاری دوره های آموزشی و مراسم جمع خوانی دعا و همچنین برگزاری مسابقات کتابخوانی با موضوع نماز از جمله فعالیت های این اداره کل است که در سطح کلیه ادارات حفاظت محیط زیست استان این امر پیگیری و دنبال می شود.

دیدار و گفتگوی مدیر سازمان حفاظت محیط زیست با مدیر ستاد اقامه نماز

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا