اخباربوشهرحوزه ریاستمهدویت

مدیر بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان بوشهر معرفی شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان بوشهر، مدیر جدید بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) روز شنبه بیست و نهم اردیبهشت ماه با حضور  سید احمد زرهانی قائم مقام ستاد اقامه نماز کشور و بنیاد مهدویت معرفی شد.

زرهانی قائم مقام بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) با بیان اینکه همه باید به فرهنگ ناب انتظار و ظهور منجی کمک کنند گفت: بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) در کشور اقدام بسیار به جا و مبارکی است، که با درایت حاج آقا قرائتی در راستای مقابله با آسیب‌ها و انحراف مهدوی و همچنین ارائه و تبیین آموزه‌ها و فرهنگ اصیل و ناب مهدوی راه‌اندازی شده است.

وی اهداف دشمن در انحراف فرهنگ مهدویت برنامه‌ریزی کرده است تصریح کرد: قرآن با خطر مهجوریت در حوزه‌های گوناگون و دور نگه داشتن مردم با کلام وحی مواجه است که افزایش آگاهی و معرفت در این عرصه یک ضرورت است.

در ادامه امام جمعه موقت بوشهر هم با بیان اینکه همه آحاد مردم در جامعه اسلامی برای ظهور مهدی موعود(عج) نقش مهمی دارند اضافه کرد: جبهه ضد دین به‌صورت گسترده تشکیل شده است و با تشکیل بنیاد مهدویت نسبت به شناخت حضرت مهدی(عج) افزایش یافته است.

سید غلامرضا هاشمی بنیاد مهدویت را احیاگر اسلام ناب محمدی(ص) دانست و بیان کرد: بنیاد مهدویت باید در بصیرت‌افزایی جوانان نسبت به امام زمان(عج) تلاش کند.

در این نشست که معاون استاندار بوشهر حضور داشت، با تقدیر و تشکر از احمد دهباشی، حجت‌الاسلام یوسف جمالی به عنوان مدیر جدید بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان بوشهر معرفی شد.

معرفی مدیر جدید بنیاد مهدویت استان بوشهر معرفی مدیر جدید بنیاد مهدویت استان بوشهر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا