اخبارقزوین

مدیر ستاد اقامه نماز استان قزوین با مدیر جدید سازمان صمت دیدار کرد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان قزوین، روز پنجشنبه مورخه هفتم دی‌ماه حجت‌الاسلام‌والمسلمین موسوی مدیر ستاد اقامه نماز استان با مدیریت جدید سازمان صنعت، معدن و تجارت دیدار کرد.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین موسوی ضمن تشکر از مدیریت جدید صمت گفت: در گذشته مساجد در مرکز بازارها قرار داشتند و به همین واسطه مردمانی که از روستا به شهر برای فروش محصولات کشاورزی می‌رفتند در مساجد از اخبار کشور مطلع می‌شدند. همچنین بسیاری از مساجد و مدارس به‌واسطه کسبه ساخته و وقف می‌شدند.

مدیر ستاد اقامه نماز ادامه داد: از مدیر جدید انتظار داریم تا با اهتمام بیشتر به بحث نماز و تلاش بیشتر این سازمان در این امر نمرات بالاتری از ستاد اقامه نماز دریافت کند تا شاهد این باشیم که بتوانیم از این اداره تقدیر ویژه‌ای به عمل‌آوریم.

مدیر سازمان صمت عنوان کرد: در ابتدا برای حل مشکلات این سازمان وظیفه خود می‌دانیم که با حضور در نماز جماعت اول وقت که وظیفه شرعی ما است به اهمیت نماز بپردازیم و تمام تلاش ما این است که از افرادی استفاده کنیم که کارها را به‌درستی انجام می‌دهند و خرابی به بار نمی‌آورند.

موسوی تأکید کرد: با عنایت به نامه امام علی (ع) به محمد بن ابی بکر که می‌گوید: همه‌چیز تابع نماز توست و بدان که هر کس نماز را ضایع گرداند، دیگر کارها را بیشتر ضایع می‌کند، بعضی از سازمان‌ها آبروی نظام هستند و یکی از آن‌ها همین سازمان صمت است.

در پایان نماز جماعت به امامت مدیر ستاد اقامه نماز حجت‌الاسلام‌والمسلمین موسوی و توسل به سرور و سالار شهیدان امام حسین (ع) برگزار شد و وی اظهار کرد: شیطان مانند یک کیف‌قاپ است و ما باید اعمال خود را در یک صندوق امانات به نام امام حسین (ع) قرار دهیم. برای جلوگیری از دزدی شیطان اعمال خود را به امام حسین (ع) بسپارید.

مدیر ستاد اقامه نماز استان قزوین با مدیریت جدید سازمان صمت دیدار کرد مدیر ستاد اقامه نماز استان قزوین با مدیریت جدید سازمان صمت دیدار کرد مدیر ستاد اقامه نماز استان قزوین با مدیریت جدید سازمان صمت دیدار کرد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا