اخبارفارس

توزیع اقلام فرهنگی به فرزندان نو مکلّف پرسنل هلال احمر استان فارس

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان فارس در تاریخ ۱۷ بهمن ماه ۱۴۰۱ به همت نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان فارس و نیز ستاد اقامه نماز استان فارس، طرح توزیع اقلام فرهنگی به فرزندان نو مکلّف پرسنل هلال احمر استان فارس، که در سال جاری به سن تکلیف رسیدند و در ماه مبارک رمضان جزء روزه‌داران سال اولی بودند همزمان با فرا رسیدین ایام ماه مبارک رجب از سوی دفتر نمایندگی ولی فقیه در این جمعیت با اهدا هدیه فرهنگی تجلیل به عمل آمد.

حجت الاسلام بهادری جهرمی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر استان فارس با حضور در طرح توزیع اقلام فرهنگی به فرزندان نو مکلّف پرسنل هلال احمر استان فارس؛ ضمن تبریک تکلّف به فرزندان کارکنان و والدین آنها هدف از طرح را تشویق فرزندان برای انجام به‌موقع تکالیف شرعی عنوان کرد و افزود: والدین در مقابل تمام ابعاد زندگی فرزندان خود وتأمین آینده‌ی سالم برای آنان مسئول هستند.

وی همچنین با اشاره به احادیثی از ائمه‌ی اطهار(ع) در رابطه با نقش والدین در قبال فرزندان، از والدین خواست تا در تربیت فرزندان خود بیش از پیش کوشا باشند و به آنان بیاموزند تا همواره احترام به پدر و مادر را سرلوحه‌ی زندگی خود قرار دهند.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر استان فارس همچنین اظهار داشت: باید برای جشن تکلیف، فرهنگ‌سازی کرد تا این روز بزرگ در جامعه‌ی اسلامی به‌عنوان بزرگ‌ترین رویداد زندگی و بهار بندگی، مطرح شود.

شایان ذکر است طرح تشویق فرزندان نو مکلف کارکنان با همکاری و همراهی شورای اقامه‌ی نماز جمعیت هلال احمر فارس، چندین سال است که در استان اجرا می‌شود و امسال نیز در این طرح با اهدا قرآن نفیس، رحل، تندیس، جا نماز، دفتر، مداد و کتاب از فرزندان نو مکلف کارکنان استان، قدردانی می گردد.

توزیع اقلام فرهنگی به فرزندان نو مکلّف پرسنل هلال احمرتوزیع اقلام فرهنگی به فرزندان نو مکلّف پرسنل هلال احمر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا