اخبارقم

شورای اقامه نماز شرکت پخش فرآورده های نفتی قم برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز قم، شورای اقامه نماز شرکت پخش فرآورده های نفتی استان ظهر دوشنبه، بیست و پنجم دی ماه با حضور مدیر و کارشناسان ستاد اقامه نماز استان برگزار شد.

شورای اقامه نماز شرکت پخش فراورده های نفتی قم برگزار شد

مدیر ستاد اقامه نماز قم در این جلسه با تاکید بر لزوم اهتمام به قشر نوجوان و جوان در نماز به عنوان شاخص برنامه های دینی و مذهبی گفت: از تمامی ظرفیت ها در ترویج فرهنگ اقامه نماز در این قشر استقبال می کنیم و خواهان اهتمام دستگاه ها به نماز جماعت مدارس هستیم.

وی افزود: برگزاری جشن های تکلیف ویژه فرزندان نومکلف کارکنان دستگاه در ترویج و توسعه فرهنگ اقامه نماز در بین نوجوانان و جوانان اقدامی شایسته است و امتداد آن به مدارس مناطق کم برخودار و محروم اقدامی ارزنده است.

حجت الاسلام و المسلمین علی عرب پور در ادامه به تعامل با دیگر دستگاه های مجموعه وزارت نفت تاکید کرد و گفت: در صورت امکان جشن های تکلیف را به صورت مشترک با دیگر مجموعه های وزارت نفت برگزار کنید تا شکوه جشن تکلیف در اذهان نومکلفین باقی بماند.

وی در ادامه به اهتمام مضاعف بر نظارت بر نمازخانه های موجود در جایگاه های عرضه سوخت تاکید کرد و گفت: نمازخانه های موجود در برخی جایگاه های عرضه سوخت مهجور مانده اند که می بایست با اهتمام مضاعف به آنان رسیدگی کرد تا خدمات بهتری به مراجعین ارائه شود.

شورای اقامه نماز شرکت پخش فراورده های نفتی قم برگزار شد

مدیر شرکت پخش فرآورده های نفتی استان نیز در این جلسه دستگاه را دستگاهی انقلابی، فرهنگی و نماز دانست و گفت: برنامه های نمازی به دور از هرگونه دستورالعمل توسط کارکنان پیگیری و اجرا می شود.

محمدرضا حصیری در ادامه به ارائه گزارشی از برنامه های اجرا شده در دستگاه پرداخت و گفت: بازدید از جایگاه های عرضه سوخت و نمازخانه ها به صورت مستمر صورت میگیرد و کاستی ها تذکر داده می شود.

بررسی مستندات بارگذاری شده در سامانه سجاده، دوره های آموزشی نماز و مهدویت، جشن تکلیف فرزندان نومکلف همکاران و ارائه پیشنهادها در ترویج فرهنگ اقامه نماز از جمله برنامه های جلسه شورای اقامه نماز شرکت پخش فرآورده های نفتی استان بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا