اخبارگلستان

شورای اقامه نماز شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه گلستان برگزار شد

رئیس ستاد اقامه نماز صنعت نفت در استانهای گلستان و مازندران با حضور در شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه گلستان با مدیر منطقه دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان گلستان، جلسه شورای اقامه نماز شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه گلستان، با حضور رئیس ستاد اقامه نماز صنعت نفت در استانهای گلستان و مازندران، در روز دوشنبه چهاردهم اسفند ماه برگزار شد.

سید محمد حسینی، مدیر منطقه در این جلسه ضمن ارائه گزارشی از عملکرد شورای اقامه نماز منطقه، اظهار داشت: هر چقدر ما در زمینه ترویج نماز بیشتر فرهنگ سازی کنیم کمتر با آسیب ها مواجه شده و سلامت در کار افزایش می یابد و ترویج و ترغیب فریضه نماز شاخص اصلی در کاهش آسیب‌های اجتماعی جامعه است.

در ادامه حجت‌الاسلام متولی طاهر، رئیس ستاد اقامه نماز صنعت نفت در استانهای گلستان و مازندران ضمن تقدیر از عملکرد شورای اقامه نماز منطقه گلستان، همدلی و ارتباط صمیمی امامان جماعت منطقه با کارکنان و مجموعه شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه گلستان را مثال زدنی خواند و افزود: بی شک این همدلی تاثیر بسیار مثبتی در پیشبرد اهداف شرکت و مقابله با بحرانها و چالشها دارد.

در این دیدار رئیس روابط عمومی منطقه، دبیر شورای اقامه نماز منطقه و امامان جماعت ستاد منطقه و انبارهای گرگان و گنبد کاووس نیز حضور داشتند.

شورای اقامه نماز شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه گلستان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا