اخبارخراسان رضوی

کمیته نمازی و شورای اقامه نماز شهرداری منطقه ۹ مشهد برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز خراسان رضوی، نشست فرهنگی و کمیته نماز شهرداری منطقه ۹ مشهد با حضور مدیر ستاد اقامه نماز استان، مشاور و مسئول شورای اقامه نماز شهردار مشهد و دیگر اعضا سه شنبه یکم اسفندماه برگزار شد.

در ابتدا دبیر اقامه نماز شهرداری منطقه ۹ گزارش کاملی از برنامه ها فرهنگی و نمازی که نسبت به پرسنل، مساجد و پارک ها انجام می شود ارائه کرد.

سپس حجت الاسلام و المسلمین سبحانی نیا مدیر ستاد اقامه نماز خراسان رضوی ضمن تشکر از فعالیت های خوب شهرداری منطقه ۹ یادآور شد: این منطقه از ویژگی خاصی برخوردار است آن هم حضور گردهمایی در ایام تعطیلات در مراکز تفریحی و بوستان ها است لذا ضرورت دارد نسبت به فراهم ساختن امکانات مناسب و تبلیغات موثر توجه شود.

وی ادامه داد: از پرسنل و خانواده آنان در امر معارف نماز بخصوص نوجوانان فراموش نکنیم آموزش های مدیریت دینی به خانواده ها در فرهنگ سراها و شورای محلات توجه گردد ستاد اقامه نماز هم نیز در اعزام اساتید مرکز تخصصی نماز مشهد همکاری خواهد کرد.

در ادامه مسئول شورای اقامه نماز شهرداری مشهد گفت: مجموعه شهرداری یک مجموعه وسیعی می باشد که در حال حاضر ۱۷۰ روحانی در مراکز شهرداری مشهد اقامه نماز دارند و با ایجاد کمیته های نمازی به آماده سازی و زمینه سازی برای اقامه نماز فعال می باشد.

در پایان جلسه حکم اعضای شورای اقامه نماز منطقه ۹ داده و از چند فعال نمازی تقدیر به عمل آمد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا