اخباراصفهانچهار محال و بختیاریفارسکهگیلویه و بویراحمدیزد

شورای برنامه ریزی منطقه سه کشور به میزبانی شیراز برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان فارس، در روز دوشنبه بیست و چهارم اردیبهشت ماه، اولین جلسه شورای برنامه ریزی منطقه ۳ کشور به میزبانی شیراز و با حضور مدیران استان های فارس، اصفهان، چهارمحال و بختیاری، یزد و کهگیلویه و بویر احمد در محل ستاد اقامه نماز استان فارس برگزار شد.

در ابتدای جلسه شورای برنامه ریزی منطقه سه کشور سید حسین ذوالانوار مدیر ستاد اقامه نماز استان فارس ضمن عرض خیر مقدم و خوش آمد گویی به مدیران استان های عضو منطقه موضوعات و مسائل مربوط به حوزه نماز را تشریح کرد.

شورای اقامه نماز منطقه 3 فارس

وی در این جلسه از مدیران تقاضا کرد حتماً موضوع واریز حق القدم ائمه جماعات مدارس را پیگیری کنند.

همچنین مدیر ستاد اقامه نماز استان فارس گفت: باید از این فرصتی که خدای متعال به ما عنایت کرده است استفاده کنیم و در راستای خدمت به نماز قدم برداریم.

در ادامه دستور کار جلسه آغاز و مورد بررسی قرار گرفت.

در این جلسه هرکدام از افراد حاضر در جهت تقویت شورای اقامه نماز استان و شهرستان ها و همچنین بخش ها و مناطق مطالبی را ارائه داده و به این موضوعات پرداختند.

یکی از مباحثی که نیاز به توجه بیشتری دارد، سامان دهی و نظارت بر اماکن و مساجد بین شهری کشور می‌باشد که متاسفانه مغفول مانده است و باید در جهت خدمت به مسافرین آماده شود.

در ادامه به صورت وبینار منصور سرگزی معاون فرهنگ، آموزش و پژوهش ستاد اقامه نماز کشور و مهدیان معاون برنامه ریزی، نظارت و ارزیابی مطالب مربوط به حوزه تخصصی خود را تشریح کردند.

تبیین راهکاری مناسب در جهت آیین نامه هیأت عالی نظارت و مفاد آیین نامه ترویج و توسعه نماز از موارد مطرح شده در این جلسه بود.

شورای اقامه نماز منطقه 3 فارس

شورای اقامه نماز منطقه 3 فارس

شورای اقامه نماز منطقه 3 فارس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا